Citibank: 400 zł za założenie konta Citi Priority

Citibank właśnie odświeżył promocję swojego nowego rachunku Citi Priority i dorzucił ekstra 100 zł. Teraz do zdobycia jest aż 400 zł!

Citibank: 400 zł za konto Citi Priority

Kto może skorzystać z promocji?

Skorzystać mogą jedynie nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały żadnego głównego rachunku w Citibanku po 01.07.2016 r. A co jeśli korzystaliśmy z poprzednich promocji Citibanku i posiadamy kartę kredytową? Jak najbardziej możemy skorzystać 😉

Jeśli spełniamy te warunki, to na początek konieczne jest zawnioskowanie o rachunek na dedykowanej stronie banku (do 30.06.2017 r.). Następnie skontaktuje się z nami pracownik banku i wyślę do nas umowę, którą musimy podpisać (do 31.07.2017 r.)

100 zł za otwarcie konta Citi Priority

Pierwsze 100 zł dostaniemy, jeśli do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym podpiszemy umowę o konto, spełnimy jeden z warunków:

  • utrzymamy średniomiesięczne saldo na poziomie 30 000 zł

lub

  • wpłacimy na konto Citi Priority 5000 zł “tytułem wynagrodzenia” i będziemy posiadali przynajmniej jeden produkt kredytowy (np. kartę kredytową)

Celowo napisałem “tytułem wynagrodzenia” ponieważ jak donoszą czytelniczy korzystający z poprzedniej promocji konta Citi Priority, wcale nie trzeba zapewniać wpływu od pracodawcy, wystarczy przelew z innego naszego konta 😉

Po spełnieniu tego warunku 100 zł trafi na nasze konto do 15 dnia następnego miesiąca.

300 zł za płatności kartami

Dalsza część premii będzie wypłacana w formie zwrotów za płatności kartami. Citibank oferuje aż 6% moneybacku przez okres 6 miesięcy liczony od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzymy konto. Maksymalnie zgarnąć możemy 50 zł zwrotu miesięcznie (co wymaga wydania 834 zł).

6% zwrot będziemy otrzymywali na konto Citi Priority do 15 dnia każdego miesiąca.

400 zł za otwarcie Citi Priority!

Ile kosztuje konto Citi Priority?

Rachunek Citi Priority to konto, za które możemy zapłacić naprawdę niemałe pieniądze. Prowadzenie kosztuje 30 zł miesięcznie, chyba że spełniamy jeden z przytoczonych przeze mnie wyżej warunków, tj. utrzymujemy średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł lub zapewnimy wpływ 5000 zł i będziemy posiadali dowolny produkt kredytowy.

Zdecydowanie korzystniej jest spełniać drugi warunek. Lokowanie w Citibanku 30 000 zł jest średnio opłacalne, ponieważ nie słynie on z wysoko oprocentowanych rachunków. Zapewnienie wpływu w wysokości 5000 zł nie powinno być problemem, a drugi wymóg, czyli posiadanie produktu kredytowego może nam się opłacić ;). Jeśli nie mieliśmy karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r, to możemy wyrobić ją sobie korzystając z jednej z obecnie aktywnych promocji:

Najlepiej najpierw wyrobić sobie kartę w jednej z promocji, a następnie zawnioskować o konto. Wtedy rachunek zostanie aktywowany online, podczas rozmowy z pracownikiem 😉

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail