mBank: 850 zł za założenie eKonta w kumulacji promocji!

mBank właśnie ogłosił promocję, która ma okazję stać się hitem tego lata. W zamian za otwarcie rachunku eKonto możemy zdobyć 100 zł w gotówce i 100 zł do Fly.pl oraz do 600 zł zwrotów za płatności kartą! Łącznie daje to sumę nawet 800 zł! Oprócz tego możemy jeszcze zgarnąć 50 zł w programie PolecamBank! Żeby tego było mało, mBank dorzuca jeszcze gwarancję niezmienności opłat za konto przez 24 miesiące od chwili jego otwarcia!

100 zł do Fly.pl i 100 zł w gotówce 

Na początek pierwsza część promocji, która pozwala zdobyć 100 zł w formie vouchera do fly.pl i 100 zł w gotówce. Żeby załapać się na udział w promocji, musimy być dla mBanku nowym klientem, czyli osobą, która nie miała żadnego konta w mBanku, po 01.01.2016 r. mBank wyklucza też współposiadaczy, pełnomocników i wszystkie inne formy dostępu do konta osobistego.

Jeśli spełniamy warunek karencji, to na początek konieczna jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Po niej dostaniemy na adres mailowy link do wniosku o eKonto. Wniosek musimy złożyć do 31.07 i koniecznie wyrazić w nim zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą do organizatora promocji oraz zgody marketingowe.

Po złożeniu wniosku umowę możemy zawrzeć przez internet, w oddziale banku lub przy użyciu kuriera. Po jej podpisaniu pozostaje nam jeszcze spełnienie jednego, banalnego warunku, aby zdobyć tytułowe 100 zł do fly.pl i 100 zł w gotówce. Wystarczy, że do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto, wykonamy 5 transakcji. Co ważne: mBank wale nie wymaga od nas wykonywania transakcji kartą, w zupełności wystarczy wykonanie np. 5 przelewów zewnętrznych z nowo otwartego eKonta. Możemy też oczywiście 5 razy zapłacić kartą 😉

Otwórz eKonto w mBanku i zgarnij do 800 zł premii!

A kiedy dostaniemy nagrodę? Voucher do fly.pl trafi na naszego maila do 30.11.2017 r., natomiast 100 zł w gotówce otrzymamy po potwierdzeniu danych do wypłaty premii. Maksymalnie do 31.12.2017 r. dostaniemy od organizatora promocji maila z linkiem do strony, na której konieczne będzie podanie danych potrzebnych do wypłaty premii. Po ich uzupełnieniu 100 zł zostanie wypłacone na nowo otwarte eKonto w ciągu maksymalnie 14 dni.

600 zł zwrotów za płatności kartą 

Oprócz 200 zł, które zdobędziemy w banalny sposób, mBank dorzuca również swój standardowy moneyback. Dzięki niemu odzyskamy 4% wszystkich wydatków karta lub Blikiem. mBank oddawać nam będzie maksymalnie 100 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy, co finalnie przekłada się na 600 zł premii. Oczywiście nie musimy zawsze wydawać tyle, żeby zdobyć maksymalny zwrot — nasza premia może być mniejsza 😉 Zdobycie maksymalnej premii w wysokości 100 zł miesięcznie może być dla niektórych problematyczne (trzeba wydać 2500 zł miesięcznie), ale od czego jest kreatywność — zawsze można popytać po rodzinie czy ktoś nie ma jakichś stałych wydatków, które może opłacać kartą albo poszukać wydatków w swoim budżecie, które dotychczas regulowane były gotówką, a można zapłacić za nie plastikiem.

Na koniec warto dodać, że mBank wymaga od nas spełnienia 3 prostych warunków, aby zwroty trafiały regularnie na nasze eKonto. Po pierwsze: co miesiąc na rachunek musi wpłynąć przynajmniej 1000 zł. Nie musi to być wpływ wynagrodzenia, przelew z naszego konta w innym banku w zupełności wystarczy. Po drugie: Co miesiąc musimy wydać kartą lub Blikiem min. 250 zł. Po trzecie: co miesiąc musimy przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku. Przelanie 1000 zł z innego banku można zautomatyzować, ustalając sobie zlecenie stałe, kartą wydamy zapewne więcej (bo im więcej nią wydamy, ty, zwrot będzie większy) a zalogowanie do aplikacji mobilnej mBanku też nie powinno być problemem, bo sam jako wieloletni klient mBanku praktycznie 90% rzeczy na koncie wykonuje za jej pomocą.

Otwórz ekonto w mBanku i zgarnij do 800 zł premii!

I to wszystko, po spełnieniu tych trzech warunków, na nasze eKonto będzie co miesiąc trafiał zwrot 4% wydatków. mBank będzie przelewał moneyback do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym dokonaliśmy płatności — przykład: konto otworzone w czerwcu, w lipcu dokonujemy płatności kartą i spełniamy warunki, a mBank wypłaca nam premię za lipiec do końca sierpnia. Premię za sierpień dostaniemy do końca września i tak dalej przez 6 miesięcy.

50 zł w programie PolecamBank.pl

Na sam koniec warto wspomnieć o możliwości zdobycia dodatkowych 50 zł w programie PolecamBank. To program, który od lat działa w mBanku i pozwala na polecanie kont znajomym. Jeśli otworzymy konto z takiego polecenia i w ciągu 60 dni od daty jego otwarcia wykonamy 5 płatności kartą to na nasze konto trafi dodatkowe 50 zł. A jak otworzyć konto z polecenia? Wystarczy wpisać we wniosku, w specjalnym polu kod polecenia, który możecie uzyskać od znajomego. Jeśli nie macie znajomych posiadających konta w mBanku, to możecie użyć naszego kodu : 19930310a

mBank dorzuca dodatkowo gwarancję niezmienności opłat za eKonto 

Oprócz 800 zł premii mBank postanowił dorzucić również 24-miesięczną gwarancję niezmienności opłat za eKonto, wypłaty z bankomatów i przelewy internetowe.

A jakie rachunki mamy do wyboru? Możemy otworzyć eKonto w wariancie Standard i Plus. Wersja standard to darmowe prowadzenie konta, karta, która kosztuje 4 zł miesięcznie (nie ma opłaty, gdy wykonamy nią min. 5 płatności w miesiącu) oraz darmowe bankomaty BZ WBK i Planet Cash (o ile jednorazowo wypłacamy więcej niż 100 zł, inaczej 1,30 zł opłaty) Za wypłatę z innych bankomatów w Polsce przyjdzie nam zapłacić 7 zł od każdej wypłaty. Wersja eKonta Plus to darmowe prowadzenie konta (jeśli wpływa na nie min. 1000 zł miesięcznie) oraz dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce za darmo (jeśli jednorazowo wypłacamy więcej niż 100 zł, inaczej 1,30 zł opłaty). Karta również kosztuje 4 zł miesięcznie, ale po wykonaniu 5 transakcji opłata nie jest pobierana.

Jak sami widzicie, oferta mBanku jest bardzo atrakcyjna i nawet jeśli zdecydujemy się na eKonto w wersji Plus, to biorąc udział w promocji i tak musimy spełniać warunki konieczne do zwolnienia z opłat za konto, żeby zgarniać premię 😉 Muszę wam przyznać, że jest to naprawdę rewelacyjna promocja, która przypomina stare dobre czasy promocji bankowych. w których premie w granicach tysiąca złotych za założenie konta były na porządku dziennym 😉 Jeśli konkurencja pójdzie w tę stronę, to możemy mieć naprawdę udany rok.

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail