Pierwszy raz?

Witam Cię serdecznie na moim blogu. Niezmiernie miło mi Cię gościć. Cardholder to blog poświęcony promocjom bankowym. Nie wiem czy wiesz, ale banki stają na głowie, żeby przyciągnąć do siebie nowych klientów. Oferują bonusy, premie pieniężne i moneybacki. Korzystanie z bankowych promocji, może być sposobem na łatwe i  przyjemne dorobienie dodatkowych pieniędzy. Sam od lat korzystam z bankowych promocji i nauczyłem się przez ten czas jak czytać i analizować bankowe regulaminy oraz jak skutecznie zgarniać premię. Na blogu przedstawiam dokładne analizy promocji, ostrzegam przed wszelkimi kruczkami i pomagam skutecznie zgarniać bankowe bonusy. Jeśli chcesz stać się Łowcą Bankowych Promocji, to koniecznie przeczytaj Niezbędnik Łowcy Promocji.

Cardholder nie jest blogiem tylko o promocjach. Jednym z efektów moich łowów na bankowe oferty, było dokładne poznanie oferty polskich banków. Moje prywatne analizy i oceny rachunków bankowych zaowocowały powstaniem rankingów kont osobistych. Rankingi pomogą Ci znaleźć najbardziej optymalną i pasującą do Twoich potrzeb ofertę, oraz uchronią Cię przed drobnym druczkiem i ukrytymi opłatami.

Koniecznie zobacz Ranking Kont Cardholdera

Od zawsze oprócz łowienia promocji bankowych polowałem również na najbardziej korzystne oferty lokat i kont oszczędnościowych. Znalezienie intratnej lokaty nie jest trudne, bo zawsze znajdą się banki, które zaoferują konkurencyjne oprocentowanie. Analizując oferty banków stworzyłem na bieżąco aktualizowany ranking lokat i kont oszczędnościowych.

Ranking kont oszczędnościowych 

Ranking lokat 

Jeśli chciałbyś zadać mi pytanie to zapraszam Cię serdecznie do skorzystania z formularza kontaktowego.