10% zwrotu za płatność rachunków w aplikacji Moje Rachunki!

Twórcy aplikacji Moje Rachunki postanowili zachęcić do skorzystania z niej poprzez bardzo ciekawą promocję, w ramach której zdobyć możemy nawet 10% zwrotu za opłacanie przez nią swoich rachunków. Zyskać możemy nawet 50 zł miesięcznie!

Moje Rachunki: zwrot 10% opłacanych rachunków

10% zwrotu za korzystanie z aplikacji Moje Rachunki

Aplikacja Moje Płatności działa na podobnej zasadzie, co opisywany na Cardholdzerze Sprytny Bill. Za jej pomocą możemy automatycznie opłacać nasze rachunki, za pomocą karty, podpiętej do aplikacji. Aplikacja Moje Rachunki idzie śladem Sprytnego Billa i organizuje promocję, w ramach której zwraca 10% wszystkich rachunków, które opłacimy automatycznie za jej pomocą. Żeby taki zwrot do nas trafiał, do aplikacji musimy podpiąć dowolną kartę organizacji Mastercard.

Maksymalnie zgarnąć możemy do 10 zł za pojedynczy rachunek, z zastrzeżeniem, że musi on być opłacony automatycznie (czyli aplikacja loguje się sama na konto operatora, sprawdza ile mamy do zapłacenia i płaci). Dodatkowym ograniczeniem jest fakt, że maksymalnie możemy zdobyć zwroty za opłacenie 5 rachunków miesięcznie, co powoduje, że nie zgarniemy więcej niż 50 zł miesięcznie.

Ostatnim ograniczeniem jest fakt, że tylko niewielka liczba firm współpracuje z aplikacją Moje Rachunki:

  • Enea
  • UPC
  • Plus
  • Tauron
  • PGNiG
  • Netia
  • Play
  • innogy

Podejrzewam, że większości z Was ciężko będzie dostać więcej niż 20-30 zł miesięcznie. Cały czas jest to jednak zwrot, który dostajemy przy minimalnym nakładzie pracy 😉

Na koniec warto dodać, że aplikacja Moje Rachunki nie działa charytatywnie, za każdy opłacony rachunek pobiera opłatę w wysokości od kilku groszy do 1,99 zł. Wysokość opłaty zależy od konkretnego dostawcy usług.

Regulamin akcji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail