PKO BP: 100 zł za założenie konta w kolejnej edycji Mam PKO!

W PKO BP właśnie ruszyła kolejna edycja programu Mam PKO, w ramach którego możemy zyskać 100 zł za założenie dowolnego rachunku w PKO. Program oparty jest na zasadach poleceń — obecni klienci mogą polecać konta swoim znajomym i w zamian za takie polecanie zgarniać premię w wysokości 50 zł za każdego znajomego, który zdecyduje się otworzyć konto.

PKO: 100 zł za otwarcie konta w programie Mam PKO

Kto może skorzystać z programu Mam PKO i zgarnąć 100 zł za otwarcie konta?

Żeby skorzystać z promocji, musimy być nowym klientem PKO, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich trzech lat nie posiadała w nim żadnego konta osobistego. W teorii z udziału w akcji wykluczeni są również posiadacze konta Inteligo, ale jak pokazała praktyka — mogą oni brać w niej udział 😉

Co więc zrobić, żeby zgarnąć tytułową stówę za otwarcie rachunku? Na początek musimy o niego zawnioskować na stronie programu Mam PKO. We wniosku musimy również podać kod polecenia, który otrzymamy od znajomego polecającego nam rachunek.

Psssst. Nie macie żadnego znajomego z kontem w PKO? To możecie napisać do nas na Facebooku, to podamy wam kod 😉

Oprócz wprowadzenia kodu polecenia musimy również zaznaczyć we wniosku chęć wyrobienia karty płatniczej oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i przesyłanie informacji handlowych. Po złożeniu wniosku wystarczy już tylko podpisać umowę, która przyjedzie do nas kurierem. Czas na podpisanie umowy mamy do 30.10.2017 r. 😉

100 zł za wydanie 200 zł kartą i 10 zł Blikiem

Tytułową stówę od PKO dostaniemy po spełnieniu banalnego warunku. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od chwili podpisania umowy wydamy kartą płatniczą 200 zł i 10 Blikiem. Co ważne — płatność na 10 zł Blikiem musi być zrobiona w sklepie stacjonarnym — płatności internetowe nie biorą udziały w akcji. I to w zasadzie wszystko, w zamian za spełnienie tych banalnych warunków nasze nowo otwarte konto w PKO zostanie zasilone kwotą 100 zł! Premia trafi na nasze konto maksymalnie w terminie 75 dni od zakończenia danej edycji programu, ale z doświadczenia wiemy, że premia wypłacana jest znacznie wcześniej 😉

50 zł za polecanie konta w programie Mam PKO

Po otwarciu konta możemy również sami skorzystać z programu Mam PKO jako polecający. Za każdego znajomego, któremu polecimy konto i która spełni warunki uzyskania promocyjnej stówy, zgarniemy 50 zł premii! Ogromnym plusem jest to, że nie ma tu żadnych limitów — możemy polecać konto w PKO dowolnej ilości znajomym.

Żeby skutecznie polecać rachunki, musimy zarejestrować się na stronie programu Mam PKO i uzyskać swój unikalny kod poleceń, który musimy za każdym razem podać osobom, które namówimy na otwarcie konta.

Ile kosztuje konto w PKO?

Najlepiej mają najmłodsi — jeśli nie skończyli 26 roku życia, to mogą otworzyć konto dla Młodych. które jest bezwarunkowo bezpłatne — mogą jedynie zapłacić za kartę płatniczą (5 zł), chyba że wykonają nią 5 płatności miesięcznie. Jeśli mamy na karku trochę więcej wiosen to najlepszym wyborem będzie Konto Za Zero, które niestety nie jest kontem za bezwarunkowe zero. Nie zapłacimy za prowadzenie rachunku (6,90 zł ), jeśli będziemy posiadali kartę płatniczą. Karta kosztuje … 6,90 zł, chyba że wydamy nią 300 zł miesięcznie, więc nie ma wyjścia — albo płacimy kartą, albo płacimy prowizję ;( Oczywiście po zakończeniu promocji i uzyskaniu premii nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrezygnować z rachunku.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail