250 zł do Fru.pl lub do 560 zł zwrotu z kartą Mastercard Travel od T-mobile Usługi Bankowe

T-mobile Usługi Bankowe wprowadza do oferty nową kartę kredytową — Mastercard Travel. A do nowej karty dorzuca voucher o wartości 250 zł do serwisu Fru.pl albo 5% zwrot za płatności kartą … dokonywane poza granicami Polski. Może to być naprawdę nie lada gratka dla wszystkich lubiących podróżowanie.

T-mobile Usługi Bankowe 250 zł do Fru.pl i do 560 zł zwortu z kartą Mastercard Travel

 

Kto może skorzystać z promocji?

Niestety T-mobile Usługi Bankowe stosuje zasadę “tylko dla nowych”. Żeby móc skorzystać z promocji, musimy być osobami, które nigdy wcześniej nie posiadały w T-mobile karty kredytowej. Posiadanie konta osobistego lub innych produktów na szczęście nie dyskwalifikuje z udziału w promocji.

Na początek konieczne jest zawnioskowanie o kartę na dedykowanej stronie banku. Po wypełnieniu wniosku skontaktuje się z nami pracownik banku i poinformuje o sposobie zawarcia umowy o kartę. W tym miejscu warto nadmienić, że pracownicy T-mobile Usługi Bankowe niezbyt kwapią się do kontaktu z klientem. Podczas poprzednich edycji promocji kart kredytowych wielokrotnie docierały do nasz sygnały, że na kontakt ze strony pracowników trzeba było czekać nawet kilkanaście dni.

250 zł do Fru.pl za wydanie 300 zł

Żeby dobyć voucher o wartości 250 zł do serwisu Fru.pl, musimy po otrzymaniu karty Mastercard World wydać za jej pomocą 300 zł. Co ciekawe, w regulaminie jest następujący zapis:

Aby Uczestnik otrzymał kod zobowiązany jest do dokonania min. jednej transakcji bezgotówkowej na minimum 300 zł w kolejnym miesiącu po uruchomieniu Karty

Wygląda więc na to, że trzeba będzie wykonać jedną płatność na kwotę przynajmniej 300 zł. Voucher trafi do nas do końca miesiąca, po miesiącu, w którym dokonamy płatności.

Ostatnim haczykiem jest standardowa informacja dotycząca tego, że T-mobile usługi Bankowe nie będzie brać pod uwagę transakcji dokonanych w punktach wyszczególnionych w regulaminie:

Z promocji wykluczone są transakcje gotówkowe, przelewy z karty kredytowej oraz transakcje dokonane w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 4111, określający m.in. usługi transportowe,

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,

– 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne”

Zamów kartę i zgarnij 250 zł do Fru.pl!

5% zwrot za płatności kartami za granicą

Druga promocja związana z wypuszczeniem karty Mastercard Travel to możliwość zdobycia 5% wartości wszystkich wydatków kartą. T-mobile Usługi Bankowe będzie jednak płacił jedynie za transakcje dokonywane poza granicami Polski. Jest też mały haczyk — bank będzie naliczał moneyback jedynie od transakcji na kwotę większą niż 50 zł. Zwrot będziemy otrzymywać przez okres 12 miesięcy od chwili wyrobienia karty, z zastrzeżeniem, że maksymalnie będzie to nie więcej niż 100 zł miesięcznie i nie więcej niż 560 zł w ciągu całego okresu promocji.

Tradycyjnie T-mobile Usługi Bankowe nie bierze pod uwagę płatności wymienionych przez nas przy okazji promocji z voucherem do Fru.pl.

W przypadku promocji z moneybackiem T-mobile Usługi Bankowe ma trochę bardziej liberalne warunki — wystarczy nie posiadać żadnej karty kredytowej w ciągu ostatnich 90 dni poprzedzających udział w promocji.

Czy promocje można połączyć? 

W teorii w przypadku obu promocji mamy w regulaminach zapisy, które informują o tym, że te nie łączą się. Praktyka może być jednak inna, a twierdzimy tak ze względu na doświadczenia z innymi promocjami w T-mobilie Usługi Bankowe (które zawsze się łączyły) oraz ze względu na informacje uzyskane na infolinii banku (pracownicy twierdzą, że się łączą).

Uważamy i zapewne większość czytelników przyzna nam rację, że zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z promocji z voucherem do Fru.pl. 250 zł dostaniemy za spełnienie banalnego warunku. W przypadku zwrotu zdecydowanym minusem może być koszt związany z korzystaniem z karty kredytowej za granicą. T-mobile Usługi Bankowe stosuje spread walutowy w granicach 7-8%, a dodatkowo możemy naciąć się również na prowizję za płatność karta w określonych miejscach. Dodatkowo z moneybacku skorzystać mogą w pełni jedynie osoby, które regularnie wyjeżdżają za granicę.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby spróbować połączyć obie promocje. Żeby mieć podkładkę, sugerujemy po złożeniu wniosku zapytanie o to pracownika banku, który będzie do nas dzwonił. Jeśli ten podczas nagrywanej rozmowy potwierdzi, że obie promocję można połączyć, to mamy solidny argument, gdyby potem bank nie chciał wypłacić nam premii 😉

Zamów kartę i zgarnij 250 zł do Fru.pl oraz do 560 zł zwrotu!

Zobacz regulamin promocji

Ile kosztuje karta Mastercard Travel w T-mobile Usługi Bankowe?

Wydanie karty Mastercard Travel jest bezpłatne. T-mobile pobiera jednak za kartę dwie opłaty:

  • Roczną – w wysokości 70 zł (bank pobiera 35 zł jeśli wydamy kartą 7500 zł lub nie pobiera opłaty w ogóle jeśli wydamy nią 15 000 zł)
  • Miesięczną – w wysokości 8 zł (bank nie pobiera tej opłaty jeśli co miesiąc wykonamy kartą min. 4 transakcje)

Tutaj jednak mamy kolejną promocję obowiązującą w T-mobile Usługi Bankowe, którą możemy połączyć. Jeśli zdecydujemy się na dowolną kartę kredytową do 31.11.0217 r. to bank zwolni nas z opłaty rocznej za 2017, jak i 2018 rok.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail