Wraca 4% na koncie w BZ WBK. A na dodatek premia 100 zł za otwarcie konta

Powraca jedna z bardziej lubianych ofert – słynne 4% na Koncie Godnym Polecenia w BZ WBK. Bank w połowie roku zdenerwował wielu klientów zmianami w taryfie opłat i prowizji. Teraz przyszedł czas na małą rehabilitację 😉 Dodatkowo możemy również zagarnąć 100 zł w kolejnej edycji moneymanii!

Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% w BZ WBK Moneymania

Kto może skorzystać z promocji?

Standardowo promocja skierowana jest jedynie do klientów, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy nie posiadali jakiegokolwiek konta osobistego w BZ WBK. Choć pojawia się okres karencyjny, to jest niezmiernie krótki 😉

Co zyskujemy? Promocyjne warunki posiadania Konta Godnego Polecenia, czyli oprocentowanie 4% do poziomu 4000 zł na koncie osobistym. To idealne rozwiązanie, ponieważ możemy na bieżąco korzystać z konta i jednocześnie otrzymywać z tego tytułu odsetki. Nie mrozimy też ich, cały czas są dostępne. Oprocentowanie będzie obowiązywało do końca listopada 2017.

Żeby nie było zbyt pięknie, bank stawia przed uczestnikami 2 warunki, które muszą być spełnione, aby oprocentowanie było włączone:

  • Musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, przesyłanie informacji handlowej i podać numer komórkowy do kontaktu
  • W każdym miesiącu konieczne jest wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolny koszt. Co ważne, transakcje muszą się rozliczyć w danym miesiącu.
UWAGA: Jeśli zamierzacie skorzystać, to najlepiej się pospieszyć z otwieraniem konta. Jeśli transakcje kartą wykonacie jeszcze w listopadzie, to promocyjne oprocentowanie zacznie obowiązywać już w grudniu 😉

 

Jakieś haczyki? 

W tej edycji promocji niestety otworzyć możemy tylko jedno konto godne polecenia. W jej poprzednich edycjach każdy uczestnik mógł otworzyć maksymalnie 3 konta i wszystkie one były objęte promocyjnym oprocentowaniem. To było zbyt piękne, by mogło trwać wiecznie 😉

Bonus 100 zł w Moneymanii 

O tym, że oferta Konta Godnego Polecenia z oprocentowaniem 4% to prawdziwy hit wie również serwis Money.pl, który dodatkowo oferuje osobom, które otworzą konto 100 zł za spełnienie banalnych warunków.

Co musimy zrobić? Na początek konieczne jest zalogowanie się do konta w serwisie money.pl. Jeśli nie macie jeszcze konta, konieczna będzie rejestracja. Po zalogowaniu zostanie wam udostępniony link do złożenia konta w BZ WBK. Czas na złożenie wniosku mamy do 30 listopada. Następnie należy podpisać umowę (przelewem lub kurierem) do końca grudnia 2016 roku.

Ostatni warunek, który trzeba spełnić, to zapewnienie wpływu na nowo otwarte konto w wysokości przynajmniej 1000 zł. Musimy go zapewnić zarówno w grudnia, jak i styczniu. I to wszystko.

Do 20 lutego dostaniemy od organizatora potwierdzenie spełnienia warunków. Będziemy jeszcze musieli uzupełnić numer rachunku do wypłaty premii (w profilu moneymanii), a sama premia zostanie wypłacona nie później, niż 10 marca 2017 r.

Ile to wszystko kosztuje? 

Konto Godne Polecenia jest prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie. Niestety karta wydawana do rachunku nie jest już bezpłatna. Karta wydawana do rachunku to Visa Sol (która kosztuje 4 zł/mc, chyba że wykonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie). Jednocześnie unikamy opłaty za kartę i spełniamy promocyjny warunek transakcji 😉

Otwórz konto z 4% i zgarnij premię 100 zł!

Za co możemy jeszcze zapłacić? Standardowe przelewy internetowe są bezpłatne, ale bank pobiera opłatę za SMS-y, którymi zatwierdza się wszelkie operacje. To jedna ze zmian, które BZ WBK wprowadził w połowie roku. Teraz już się pewnie nie dziwicie, czemu dużo klientów się na nich zdenerwowało 😉 Do naszej dyspozycji jest jedynie 6 bezpłatnych SMS-ów miesięcznie. Możemy trochę obejść system i dodać stałych odbiorców do zaufanych. Wtedy wysłanie do nich przelewu nie będzie wymagało podawania hasła. Licznik pozostałych bezpłatnych haseł jest dostępny po zalogowaniu do serwisu internetowego banku.

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji “Konto z karta procentuje”

Regulamin promocji “Moneymania 9”

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail