400 zł do empiku z kartą City Simplicity

Citibank chce chyba pobić jakiś rekord w ilości aktywnych promocji bankowych, dzisiaj ogłasza kolejną akcję. Tym razem za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty kredytowej City Simplicity rozdaje bony do sklepów empik na kwotę 400 zł.

400 zł do empiku z kartą Simplicity

Kto może brać udział w promocji?

Niezmiennie Citibank kieruje akcję do nowych klientów. Żeby w oczach banku mieć status nowego klienta niezbędne jest nieposiadanie żadnej karty kredytowej Citibanku po 01.01.2014. Jeśli spełniamy ten warunek, to bez problemu możemy wypełnić formularz na dedykowanej stronie banku i zamówić kartę.

Citibank stawia też oczywiście warunki ze względu na fakt, że wnioskujemy o kartę kredytową. Oto one:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące
Jak zdobyć 400 zł do empiku?

Wystarczy że do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę o kartę zalogujemy się przynajmniej raz do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej banku. I tyle 🙂 Bank przekaże nam nagrodę w postaci voucher na kwotę 400 zł do empiku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunek, w formie wiadomości w serwisie transakcyjnym.

Haczyk na rok 

Jak to w przypadku poprzednich promocji Citibanku (morele.net, iTaxi, nexterio.plpojawia się zapis w regulaminie, który zobowiązuje Nas do utrzymania karty przez minimum 12 miesięcy i wykonanie nią co miesiąc przynajmniej jednej płatności na dowolną kwotę. Lepiej nie zapomnieć o tym dość prostym warunku, bo inaczej bank naliczy nam karę w wysokości 200 zł.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail