400 zł za założenie 1 Konta w Credit Agricole!

Credit Agricole właśnie ogłosiło start drugiej edycji promocji „Mobilne 1 Konto”. Osoby, które mają mniej niż 27 lat, mogą z niej skorzystać i zgarnąć łącznie nawet 400 zł premii!

Credit Agricole: 400 zł za otwarcie konta !!

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem, żeby skorzystać z promocji, musimy być nowym klientem banku, czyli takim, który w przeciągu ostatnich 90 dni nie był posiadaczem 1 Konta albo Konta PROSTOoszczędzającego. Dodatkowo musimy mieć mniej niż 27 lat, ponieważ 1 Konto jest rachunkiem dedykowanym dla osób młodych.

Jeśli chcemy skorzystać z promocji, musimy założyć rachunek 1 Konto na dedykowanej stronie banku oraz zaakceptować:

  • Regulamin pormocji
  • Zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych
  • Zgodę na przekazywanie informacji handlowych

Dodatkowo konieczne jest również zawnioskowanie o dostęp do konta przez interent oraz kartę płatniczą.

10 x 20 zł w formie comiesięcznych zwrotów

Pierwszą część premii w wysokości 200 zł zgarniemy, jeśli spełnimy dwa proste warunki. Po pierwsze na 1 Konto co miesiąc musi wpływać przynajmniej 500 zł, Nie ma znaczenia czy będzie to wynagrodzenie, czy przelew z innego naszego konta. Drugim warunkiem jest wykonanie przynajmniej 3 przelewów z 1 Konta. Przelewy mogą być na dowolne kwoty, ale nie możemy ich wykonać na inne nasze konto w Credit Agricole (najlepiej wysłać je na nasze konto w winnym banku).

Za spełnienie tych warunków Credit Agricole będzie nam płaciło 20 zł miesięcznie. Warunki musimy spełniać co miesiąc, przez okres 10 miesięcy. Finalnie zyskamy więc 200 zł, a nawet więcej, bo bank będzie nam wypłacał 25 zł miesięcznie, ale 5 zł będzie wysyłane do Urzędu Skarbowego, tytułem 19% podatku dochodowego.

Zwrot będzie trafiał na nasze konto do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Dodatkowe 200 zł za przeniesienie konta!

Oprócz tego w Credit Agricole cały czas trwa promocja, w ramach której bank wypłaca 200 zł za przeniesienie konta z innego banku. Obie promocje można łączyć i zgarnąć w sumie nawet 400 zł.

Ile kosztuje konto w Credit Agricole?

1 Konto jest rachunkiem bezwarunkowo bezpłatnym. Jedyna opłata, jakiej możemy się obawiać, to ta pobierana za kartę płatniczą. Zapłacimy za nią 2,90 zł miesięcznie, chyba że wykonamy nią … 1 płatność miesięcznie.