400 zł do Douglas z bezpłatną kartą City Simplicity!

Citibank przyzwyczaił większość czytelników Cardholdera do tego, że praktycznie co miesiąc pojawia się nowa promocja bezwarunkowo bezpłatnej karty kredytowej Simplicity. Po smartfonach, bonach do Euro RTV Agd czy Allegro przyszedł czas na nie lada gratkę dla piękniejszej części czytelników, czyli czytelniczek 😉 W najnowszej promocji do zdobycia jest voucher na 400 zł do sieci drogerii Douglas.

Citibank: Voucher do Douglas na kwotę 400 zł z kartą Simplicity

Kto może zgarnąć zwrot?

Jak zwykle pojawia się wymóg bycia dla Citibanku nowym klientem. Zgodnie z regulaminową definicją nowy klient to taki, który nie posiadał żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku, po 01.01.2014.

Dodatkowo karta SImplicity jest kartą kredytową, więc musimy również spełniać warunki dotyczące minimalnego dochodu. Prezentują się one następująco:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jak zdobyć voucher do Douglas?

Warunki zdobycia vouchera do drogerii Douglas są niezmiernie proste, tak jak miało to miejsce w poprzednich promocjach z voucherami. Przede wszystkim konieczne jest zawnioskowanie o kartę na dedykowanej stronie promocji.

Do wyboru mamy dwie karty: City Simplicity oraz MasterCard World. Polecam tą pierwszą, poniżej piszę dlaczego ;). Po wypełnieniu krótkiego wniosku, w którym podajemy dane kontaktowe, zadzwoni do nas konsultant z banku (czasem zajmuje im to 2-3 dni), z którym złożymy wniosek.

Następnie przyjedzie do nas kurier z umową (jeśli Citibank wyda pozytywną decyzję kredytową). Po jej podpisaniu kartę otrzymamy pocztą w terminie ok. tygodnia.

Ostatnim zadaniem będzie zalogowanie do bankowości internetowej lub mobilnej. Mamy na to czas do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę. I to wszystko 😉 Voucher dostaniemy najpóźniej do końca miesiącu, po miesiącu, w którym spełnimy warunek. Będzie on ważny do 30.06.2017.

Zawnioskuj o kartę i zgarnij 400 zł do Douglas!

No ale jak to. Musi być jakiś haczyk!

Muszę zawieźć wszystkich sceptyków. Niestety nie ma żadnych haczyków. Zgodnie z regulaminem udostępnionym przez bank, nie musimy utrzymywać karty przez żaden okres ani dokonywać określonych płatności. Zaraz po otrzymaniu vouchera można więc … wypowiedzieć jej umowę.

Z drugiej strony City Simplicity to obecnie jedyna w Polsce bezwarunkowa bezpłatna karta kredytowa — nie zapłacimy ani za wydanie, ani za jej posiadanie.

Którą kartę najlepiej wybrać?

Zdecydowanie polecam kartę City Simplicity. Karta MasterCard World, którą możemy alternatywnie wybrać, nie jest już bezpłatna. Jej posiadanie kosztuje 18zł/mc, chyba że wydamy nią 3000 zł/mc. Podczas rozmowy z konsultantem musimy również uważać, żeby nie zgodzić się przypadkiem na dodatkowe usługi, które wcale nie są potrzebne (jak np. ubezpieczenie do karty, konto osobiste czy płatna usługa CitiPhone).

Zgarnij voucher do Douglas z bezpłatną kartą!

No i oczywiście karta Simplicity jest kartą kredytową — warto przeczytać materiał o tym, jak mądrze korzystać z karty kredytowej ;).

A co zamiast vouchera do Douglas?

Zamiast vouchera do znanych drogerii możemy skorzystać z innych, cały czas aktywnych promocji z bezwarunkowo bezpłatną kartą Simplicty:

LG K8 Lte 

Voucher do Allegro na 400 zł

Voucher do mall.pl na 400 zł 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail