50 zł zniżki do Makro w zamian za płatność kartą Visa!

Ruszyła promocja Makro i Visa Polska skierowana do przedsiębiorców. W zamian za opłacenie zakupów w sieci sklepów Makro przy użyciu karty płatniczej Visa możemy zyskać 50 zł na kolejne zakupy!

50 zł zniżki za zakupy w Makro opłacone kartą Visa!

Kto może skorzystać z promocji i zgarnąć 50 zł do Makro?

Z promocji może skorzystać każdy przedsiębiorca, który posiada kartę Makro i kartę płatniczą Visa, wydaną przez dowolny polski bank. Zakupy uprawniające do uzyskania 50 zł można wykonywać jedynie w następujące weekendy:

  • 04 – 06.08.2017
  • 11 – 13.08.2017
  • 18 – 20.08.2017
  • 25 – 27.08.2017
  • 01 – 03.09.2017

Konkretnie brane pod uwagę będą transakcje dokonane od piątku od godziny 17:00 do niedzieli do północy. Musimy również opłacić kartą Visa zakupy o wartości minimum 500 zł, a same zakupy muszą by wzięte na firmę (choć nie sądzę, żeby organizator promocji za bardzo zwracał na to uwagę).

Z promocji wyłączone są zakupy tytoniu, alkoholu i kart GSM. Ostatnim warunkiem, który musimy spełnić, żeby skorzystać z promocji, jest odpowiedź na pytanie konkursowe. Brzmi ono następująco:

“W jaki sposób można płacić za zakupy w Makro?”

O odpowiedź zapyta nas główny kasjer, do którego musimy zgłosić się z paragonem, potwierdzającym wydanie 500 zł, w terminie 3 dni roboczych od daty wykonania zakupów. Otrzymamy od niego bon o wartości 50 zl na kolejne zakupy w Makro.

Jakieś haczyki?

Największym jest ilość promocyjnych bonów. Organizator przewidział jedynie 1000 sztuk, a te mogą się szybko wykorzystać, bo w Makro znajdziemy sporo osób, które wydają kwoty większe niż 500 zł i płacą kartą. Jest też spory plus — z promocji można korzystać wielokrotnie, nawet tego samego dnia ;).

Zgodnie z regulaminem najprawdopodobniej nie trzeba będzie również odprowadzać podatku od uzyskanych bonów.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail