Android Pay: 20 zł zniżki w sklepach Żabka i Freshmarket

Stało się! Android Pay jest dostępny w Polsce od jesieni ubiegłego roku, a dopiero teraz doczekaliśmy się pierwszej promocji z prawdziwego zdarzenia z jego udziałem. W zamian za aktywację usługi i podanie specjalnego kodu możemy zyskać 20 zł do wydania w sklepach Żabka i Freshmarket w całej Polsce.

Android Pay: 20 zł do sklepów Żabka i Freshmarket

Jak zdobyć 20 zł do sklepów Żabka i Freshmarket?

Zgodnie z regulaminem, żeby zgarnąć 20 zł do Żabki, musimy być nowym użytkownikiem Android Pay. Niektóre osoby, które zainstalowały aplikację Android Pay, ale z niej nie korzystały, również mogą skorzystać z promocji, ale tylko, jeśli dostaną od organizatora wiadomość mailową z informacją o promocji.

Warunki potrzebne do tego, aby odebrać 20 zł na zakupy w Żabce, są banalnie proste. Wystarczy pobrać ze sklepu Play aplikację Android Pay, zainstalować ją i zarejestrować się. Podczas rejestracji musimy podać specjalny kod promocyjny: ANDROID20. Ostatnią rzeczą, którą musimy zrobić, jest dodanie do aplikacji karty płatniczej.

W zamian za to dostaniemy na maila kod promocyjny, który będziemy mogli okazać a każdym sklepie Żabka lub freshmarktet w Polsce. Kod pozwala na zrobienie zakupów o wartości 20 zł. Możemy kupić dowolne produkty. Kod będzie ważny do 5 października 2017 r.

Czym jest Android Pay?

Android Pay to aplikacja, która pozwala na płacenie telefonem. Podpinamy pod nią naszą standardową, plastikową kartę płatniczą, a następnie zbliżając telefon do terminala, płacimy za jej pomocą. Żeby korzystać z Android Pay, musimy mieć telefon z Androidem oraz anteną NFC. Usługa jest całkowicie darmowa i mogę wam ją z czystym sumieniem polecieć. Od ponad pół roku praktycznie cały czas z niej korzystam i niestety nie łapię się przez to na promocję 🙁

Więcej o tym jak działa Android Pay i jak go aktywować pisałem tutaj. 

Szczegóły w regulaminie

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail