BGŻ BNP: Do 300 zł za otwarcie konta w Moneymanii!

Właśnie wystartowała nowa edycja popularnej Moneymanii, organizowanej przez serwis money.pl. W tej edycji będziemy mogli zgarnąć niezmiernie łatwe 100 zł za otwarcie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz nawet do 200 zł w formie zwrotów za zakupy.

BGŻ BNP Paribas 300 zł w nowej edycji moneymanii

100 zł od serwisu Money.pl

Najpierw szybka i prosta premia w wysokości 100 zł od serwisu money.pl. Żeby ją zdobyć, musimy być dla banku BGŻ BNP nowym klientem. Wystarczy nie posiadać żadnego produktu w tym banku po 28 lutym 2014 roku, aby zasłużyć sobie na miano nowego klienta.

UWAGA: Jeśli posiadamy konto w BGŻ Optima, to możemy bez problemu skorzystać z promocji. Informację potwierdziłem podczas kontaktu z pracownikiem banku

Na początek konieczne jest zarejestorwanie się na specjalnej stronie promocji.Mamy na to czas do 31.03.2017 r. Po rejestracji (podczas której musimy wyrazić zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych oraz przekazywanie informacji handlowych) zostanie nam udostępniony wniosek o rachunek. Musimy go wypełnić oraz podpisać umowę maksymalnie do 18.04.2017 r. Warto się z tym pospieszyć, bo bank przewidział jedynie 1100 rejestracji. Jeśli limit zostanie przekroczony przed końcem marca, to dalsze rejestracje będą niemożliwe.

Po podpisaniu umowy i aktywowaniu konta musimy jeszcze spełnić dwa proste warunki. Po pierwsze na konto musi wypłynąć minimum 1000 zł. Może to być wynagrodzenie albo przelew z naszego konta w innym banku. Ważne jest, aby koniecznie był to przelew – wplata tej kwoty w oddziale nie będzie brana pod uwagę w promocji.

Drugim warunkiem jest wydanie kartą minimum 300 zł. Muszą być to transakcje bezgotówkowe, najlepiej dokonane w stacjonarnych sklepach. Oba warunki musimy spełnić zarówno w kwietniu, jak i w maju. Jeśli je spełnimy, to 15.05 otrzymamy maila z prośbą o uzupełnienie naszych danych do wypłaty premii. Musimy to zrobić do 29.06.2017 r. Premia trafi na konto otwarte w promocji 30.06.2017 r.

Otwórz konto i zgarnij do 300 zł premii!

Nawet do 200 zł w formie moneyback’u

Druga część promocji pozwala nam odzyskiwać 3% wartości naszych zakupów opłaconych karta do konta w BGŻ BNP Paribas. Tu również trzeba być nowym klientem, a konkretnie nie mieć konta osobistego od co najmniej 36 miesięcy. Zwrot będziemy uzyskiwali maksymalnie przed pierwsze 5 miesięcy od chwili otwarcia rachunku. Bank przewidział jednak ograniczenie — miesięcznie dostaniemy nie więcej niż 40 zł.

BGŻ BNP Paribas zastrzega jednak, że nie będzie wypłacał zwrotów za kilka transakcji dokonywanych w określonych miejscach. Szczegółowa lista określa te miejsca na podstawie kodu terminala:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
  • 4900 określający płatność rachunków

I to w zasadzie tyle. Zwrot będziemy zdobywali już od miesiąca, w którym podpiszemy umowę, więc opłaca nam się wydawać więcej niż 300 zł, które wymaga od nas serwis money.pl.

Załóż konto w BGŻ BNP Paribas i zgarnij do 300 zł zwrotu 

Ile kosztuje konto w BGŻ BNP Paribas?

Konto będzie dla nas bezwarunkowo bezpłatne, jeśli spełnimy prosty warunek — musi na nie wpłynąć przynajmniej 1000 zł miesięcznie. Inaczej prowadzenie konta będzie nas kosztować 10 zł miesięcznie. W przypadku karty musimy się liczyć z opłatą 7 zł, chyba że wydamy nią 300 zł miesięcznie, wtedy nie zapłacimy nic. Osoby do 26 roku życia są automatycznie zwolnione z opłaty za kartę 😉

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail