BGŻ BNP Paribas: 300 zł premii za otwarcie Ikonta!

BGŻ BNP Paribas właśnie ogłosił nową edycję promocji iKonta. Tym razem do zdobycia będziemy mieli do 300 zł, w tym 100 zł premii na start (a resztę w postaci zwrotów za płatności kartą).

BGŻ BNP Paribas: 300 zł zwrotu za płatności kartą

 

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem, żeby móc skorzystać z tej edycji promocji, nie możemy posiadać żadnego produktu w BGŻ BNP Paribas po 11 maja 2014 r. Co ważne: nie chodzi tu o BGŻ Optima — to zupełnie oddzielny system, więc posiadanie w nim lokaty czy konta nie dyskwalifikuje z udziału w promocji.

Jeśli spełniamy ten warunek, to konieczne jest zarejestrowanie się do promocji na jej dedykowanej stronie. Czas na to mamy do 21 maja. Po rejestracji uzyskamy link do wniosku o rachunek, który musimy wypełnić. Samą umowę musimy zawrzeć do 05 czerwca, choć co istotne BGŻ BNP Paribas zastrzegł, że zarejestrować może się tylko pierwsze 1000 osób, potem rejestracja zostanie wstrzymana.

100 zł premii na start 

Na początek zyskamy łatwe i szybkie 100 zł na start. Wystarczy, że w czerwcu oraz lipcu zapewnimy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł, oraz wydamy karta płatniczą 300 zł. I to w zasadzie tyle, po spełnieniu warunków, będziemy musieli podać organizatorowi numer konta do wypłaty premii (do 25 sierpnia). Sama premia trafi na nasze konto do końca sierpnia.

200 zł w postaci zwrotów za płatności

Drugą część premii, czyli zwroty za płatności kartami, będziemy mogli zdobyć przez okres 5 pełnych miesięcy od chwili otwarcia konta. Zyskamy 3% wartości wszystkich transakcji kartą. Maksymalnie 40 zł miesięcznie. Łącznie na nasze konto może więc trafić nawet 200 zł. Warunki? Są podobne jak w przypadku promocji z premią 100 zł. Jedynym dodatkowym ograniczeniem jest fakt, że BGŻ BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych w określonych punktach:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
  • 4900 określający płatność rachunków

Otwórz konto w BGŻ BNP Paribas i zgarnij do 300 zł premii!

Ile kosztuje konto w BGŻ BNP Paribas?

iKonto najbardziej opłaca się osobom, które mają mniej niż 27 lat. Osoby te nie zapłacą ani za prowadzenie konta, ani za kartę do niego. Jeśli jesteśmy starsi, to musimy liczyć się z opłatą w wysokości 10 zł za prowadzenie konta i 7 zł za kartę płatniczą. Jeśli zapewnimy wpływ wysokości 1000 zł i wydamy kartą 300 zł, to unikamy opłat. Na szczęście są to warunki, które pokrywają się z warunkami, które musimy spełnić, żeby zdobyć premię 😉

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail