BGŻ BNP Paribas: 100 zł za płatności na stacji paliw i 300 zł za Konto Optymalne

BGŻ BNP Paribas powraca z premią za otwarcie Konta Optymalnego. W zamian za otwarcie tego bezwarunkowo bezpłatnego rachunku możesz zgarnąć do 400 zł premii! Pierwszą stówę zdobędziesz za 5 płatności na stacjach paliw, a resztę w postaci kultowego moneybacku!

BGŻ BNP paribas premia za konto Optymalne

Kto może skorzystać z promocji BGŻ BNP Paribas?

Zgodnie z regulaminem na promocję załapią się jedynie nowi klienci banku, czyli osoby, które nigdy nie miały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Jeśli spełniasz ten warunek, to na sam początek musisz udać się na dedykowaną stronę promocji, wyrazić wszystkie zgody i złożyć wniosek o Konto Optymalne z wygenerowanego dla Ciebie linku.

Wniosek musisz złożyć maksymalnie do 22.12.2017 r., a umowę o Konto Optymalne podpisać najpóźniej 12.01.2018 r.

Nie warto zwlekać, bo BGŻ BNP Paribas przygotował tylko 1000 promocyjnych wniosków i po ich wyczerpaniu udział w promocji nie będzie możliwy.

100 zł za 5 płatności na stacjach paliw

Na początek szybka stówa, którą zgarniesz za 5 płatności kartą wykonanych na stacjach paliw. BGŻ BNP Paribas będzie identyfikował te płatności po tych kodach z terminala: MCC 5541, 5542 i 5983.

Na wykonanie płatności masz sporo czasu, bo od stycznia aż do końca marca.

Otwórz konto Optymalne i odbierz do 400 zł premii!

Jeśli spełnisz ten warunek i do 18.04.2018 r. dalej będziesz posiadaczem karty i konta optymalnego, to Twój rachunek zostanie uznany premią 100 zł! Stanie się tak pod warunkiem, że do 24.04.2018 r. uzupełnisz dane do wypłaty premii.

300 zł w formie moneybacku za … przelewy z konta!

Druga część promocji to dość niestandardowy, ale bardzo prosty moneyback, w ramach którego BGŻ BNP Paribas będzie Ci zwracał maksymalnie 25 zł miesięcznie.

Dokładnie opisałem warunki tego moneybacku we wpisie o tym, jak zgarnąć 25 zł miesięcznie od BGŻ BNP Paribas.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Na razie wszystko wygląda nieźle. Premia za płatności za stacjach, premia 25 zł miesięcznie. Gdzie jest więc haczyk? W kosztach prowadzenia konta?

Nie za bardzo, bo Konto Optymalne to rachunek bezwarunkowo bezpłatny. Nie zapłacisz za jego prowadzenie, nie zapłacisz też za kartę płatniczą do konta i dostęp do bankomatów w Polsce.

Jest to więc oferta wręcz idealna — spora premia i darmowe konto!

Jak widzisz sprawdziłem dla Ciebie tą promocję i nie ma w niej żadnych haczyków. Wszystkie szczegóły potwierdza regulamin promocji 😉

Tylko korzystać 😉

 

[Decydując się na udział w promocji z tej strony korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli dostaniesz nagrodę, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny]