BGŻ BNP Paribas: Powraca 400 zł za Konto Optymalne!

W BGŻ BNP Paribas ponownie wystartowała promocja rachunku Konto Optymalne. W zamian za jego otwarcie znów możemy zgarnąć 100 zł premii na start i do 300 zł zwrotów za płatności kartami. Dodając do tego bezwarunkową bezpłatność tego rachunku, uzyskujemy zestaw idealny dla każdego łowcy bankowych promocji!

BGŻ BNP Paribas Konto Optymalne z premią do 400 zł!

Kto może skorzystać z promocji BGŻ BNP Paribas?

Zgodnie z regulaminem na premię załapią się jedynie nowi klienci banku, czyli osoby, które w przeciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Warto zaznaczyć, że posiadanie konta w BGŻ Optima nie dyskwalifikuje z udziału w promocji!

Jeśli chcemy wziąć w niej udział i zgarnąć nawet 400 zł premii, to na początek konieczne jest złożenie wniosku na dedykowanej stronie banku. Musimy oczywiście wyrazić wszelkie zgody na stronie promocji. Następnie zostanie nam wygenerowany link do wniosku o Konto Optymalne, który musimy wypełnić i wysłać. Wniosek musimy złożyć do końca sierpnia, a umowę podpisać do 15.09.2017 r.

100 zł premii na start!

Na początek banalnie łatwe do zgarnięcia 100 zł. Wystarczy, że spełnimy dwa proste warunki. Zapewnimy na Konto Optymalne wpływ w wysokości min. 1000 zł i wydamy kartą do konta min. 300 zł. Oba warunki musimy spełnić zarówno we wrześniu, jak i w październiku. Jeśli nam się uda, to do 15.11 organizator poprosi nas mailowo o podanie numeru rachunku do wypłaty premii, a ta trafi na nowo otwarte konto do końca listopada. Proste, szybkie i przyjemne.

Dodatkowe 300 zł w formie zwortu za platności kartami

Oprócz łatwej stówy na start BGŻ BNP Paribas oferuje również 300 zł w formie tradycyjnego moneybacku. Zgarniemy maksymalnie 25 zł miesięcznie, przez okres 12 miesięcy. Zwrot wynosi 2% miesięcznie, więc nie trzeba wcale dużo wydać, żeby zdobyć maksymalną miesięczną premię! Tradycyjnie już zwroty nie będą przyznawane za transakcje wykonywane w miejscach oznaczonych następującymi kodami terminala:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków

Wszystkie inne płatności, zarówno w sklepach, jak i w internecie, jak najbardziej uprawniając od uzyskania zwrotu 😉

Ile kosztuje Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas? 

I tu kolejna przyjemna informacja — Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne, nawet jeśli z niego nie korzystamy. To samo tyczy się karty płatniczej. Nic nie zapłacimy również za wypłaty z bankomatów w Polsce. Jednym słowem — bomba. Jeśli dodamy do tego łatwą stówę na start i 300 zł zwrotu za codzienne płatności kartą to mamy mieszankę idealną — grzech nie skorzystać 😉

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail