BGŻ BNP Paribas: 100 zł do wydania w restauracji Sphinx i 300 zł zwrotu

BGŻ BNP Paribas cały czas nie zwalnia tempa. Wczoraj wystartowała kolejna już promocja, tym razem dotycząca Konta Maksymalnego i osób młodych. Do zdobycia jest 100 zł do wykorzystania w restauracjach Sphinx oraz 300 zł w formie moneybacku.

BGŻ BNP Paribas 100 zł do Sphinx i 300 zł zwrotu za Konto Maksymalne

Kto dostanie do 100 zł do restauracji Sphinx?

BGŻ BNP Paribas chce nagradzać tylko nowych klientów, czyli osoby, które nie miały w nim żadnego konta osobistego w ciągu ostatnich 3 lat.

Dodatkowo BGŻ kieruje promocję do osób młodych, więc żeby z niej skorzystać, musisz mieć mniej niż 26 lat.

Jeśli spełniasz te warunki, to na początek musisz udać się na dedykowaną stronę promocji i wypełnić wniosek o Konto Maksymalne.

Po podpisaniu umowy (za pomocą kuriera) musisz spełnić dwa proste warunki:

  • wydać kartą do Konta Maksymalnego min. 300 zł 
  • zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej BGŻ 

Oba warunki musisz spełnić w styczniu 2018 r.

I to w zasadzie wszystko.

W zamian za spełnienie tego banalnego warunku BGŻ BNP Paribas prześle Ci bon o wartości 100 zł do restauracji Sphinx najpóźniej 27.02.2017 r.

Otwórz Konto Maksymalne i odbierz do 400 zł!

Bon trafi do Ciebie, o ile do tego czasu dalej będziesz posiadał Konto Maksymalne i kartę płatniczą. Będzie ważny aż do końca stycznia 2019 r.

Na koniec warto dodać, że promocja potrwa do 22.12.2017 r. albo do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków

300 zł zwrotu od BGŻ BNP Paribas 

Oprócz łatwej stówy do Sphinxa możesz również załapać się na fenomenalny zwrot od BGŻ BNP Paribas. Będziesz dostawał zwroty za … przelewy na inne Twoje konta. Dostaniesz też 1 zł za wydanie 1 zł! Szczegółowo opisałem warunki tego zwrotu w osobnym wpisie.

Ile kosztuje Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas?

To pierwsza promocja BGŻ BNP Paribas, w której nie pojawia się Konto Optymalne, a Konto Maksymalne. Ile kosztuje ten rachunek? Prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne. Jeśli masz mniej niż 26 lat, nie zapłacisz też za kartę do konta oraz dostęp do wszystkich bankomatów na świecie.

Po skończeniu 26 roku życia pojawia się opłata za kartę (w wysokości 12 zł), ale BGŻ nie będzie jej pobierał, jeśli wydasz nią 300 zł miesięcznie.

Szczegóły w regulaminie