BGŻ BNP Paribas: 200 zł do empik.com z kartą “Mam Bonus”

W BGŻ BNP Paribas właśnie ruszyła bardzo prosta i przyjemna promocja karty kredytowej “Mam Bonus”. W zamian za wydanie nią 1000 zł dostaniesz do banku 200 zł do wykorzystania na empik.com!

200 zł do empik.com z kartą kredytową Mam Bonus od BGŻ BNP Paribas

Kto załapie się na bon do empik.com od BGŻ BNP Paribas? 

Zgodnie z regulaminem promocji BGŻ będzie nagradzało jedynie nowych klientów, czyli osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały w nim żadnej karty kredytowej.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że posiadacze innych produktów (jak np. konto osobiste nie są wykluczeni i mogą brać udział w promocji.

Na sam początek musisz złożyć wniosek o kartę kredytową “Mam Bonus” na dedykowanej stronie promocji. Wniosek musisz złożyć maksymalnie do 31.12.2017 r., a podczas jego składania musisz też wyrazić zgody marketingowe.

200 zł do empik.com za wydanie 1000 zł 

Jak zgarnąć tytułową nagrodę? Wystarczy, że w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wydasz kartą min. 1000 zł. Dodatkowo musisz też spłacić kartę w 100% w czasie okresu bezodsetkowego.

Ostatnim krokiem jest rejestracja na stronie mambonus.pl, bo to tam zostanie Ci udostępniona nagroda.

Bon o wartości 200 zł do empik.com zostanie tam udostępniony w ciągu 5 dni od chwili dokonania ostatniej płatności kartą. Bon będzie ważny przez 180 dni.

Ile kosztuje karta w programie “Mam Bonus” od BGŻ BNP Paribas?

Żeby skorzystać z programu Mam Bonus musisz wyrobić kartę z logiem MasterCard. Najprościej wybrać kartę MasterCard Standard.

Karta ta kosztuje 72 zł rocznie, ale jeśli w ciągu 3 pierwszych cykli rozliczeniowych wydasz nią 1500 zł (1000 zł i tak wydajesz żeby zgarnąć voucher), to BGŻ BNP Paribas nie pobierze od Ciebie tej opłaty 😉

Czy z promocji opłaca się korzystać?

Szczerze? Fajnie, że BGŻ BNP Paribas zrobił promocję z kartą kredytową w tle. Niestety warunki uzyskania nagrody są dość wymagające.

Zdobycie 200 zł do empik.com wymaga wydania 1000 zł, a tymczasem u konkurencji można zgarnąć nawet 400 zł premii za wykonanie kilku płatności kartą.

Jeśli jednak ktoś wie, że będzie miał większe wydatki, które może opłacić kartą, to ta oferta może go skusić.

Szczegóły w regulaminie promocji