BGŻ BNP Paribas: 150 zł kieszonkowego za Konto Maksymalne!

BGŻ BNP Paribas oferował już w tym roku wiele promocji dla osób pełnoletnich. Teraz wystartował z akcją skierowaną do dzieci …. i ich rodziców. W zamian za otwarcie Konta Maksymalnego dostaniesz 150 zł w formie comiesięcznego kieszonkowego!

BGŻ BNP Paribas: 150 zł kieszonkowego za Konto Maksymalne!

Jak zgarnąć 150 zł kieszonkowego od BGŻ? 

Warunki promocji są dość proste. Na początek konieczne jest założenie dziecku Konta Maksymalnego. Osoba niepełnoletnia nie może posiadać sama takiego konta, więc musisz stać się współposiadaczem rachunku.

BGŻ pierwszy raz nie zwraca uwagę na okres karencji. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko mogliście posiadać wcześniej dowolne konto w banku — bez względu na to bierzecie udział w promocji.

Na początek musisz założyć Konto Maksymalne w dowolnym oddziale banku, maksymalnie do 30.10.2017 r. We wniosku o rachunek musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketing.

Co dalej? Dalej z górki. BGŻ będzie Ci wypłacał comiesięczne kieszonkowe w kwocie 25 zł. Premię dostaniesz przez pierwsze 6 miesięcy (liczone już od miesiąca, w którym otworzysz konto) o ile w każdym z miesięcy zrobisz kartą 5 płatności na dowolną kwotę.

I to wszystko 😉

Ile kosztuje Konto Maksymalne w BGŻ?

Konto Maksymalne jest bezwarunkowo bezpłatne — niezależnie od wieku posiadacza. Zapłacić można za kartę płatniczą (chyba że masz mniej niż 26 lat). Plusem są też darmowe bankomaty w Polsce 😉

Moja opinia o promocji BGŻ

Szczerze? Fajnie, że BGŻ nie patrzy na to, czy miałeś wcześniej u nich konto i pozwala zgarnąć premię, nawet takim co mieli, ale z drugiej strony, jeśli otworzysz konto dla swojego dziecka, to staniesz się automatycznie jego współposiadaczem, a to może Ci później uniemożliwić udział w innych promocjach BGŻ (takich, w których można zgarnąć nawet 400 zł).

Jeśli Ci na tym nie zależy, to zgarnięcie tytułowej premii jest banalne. Dodając do tego bezwarunkowo bezpłatne konto mamy całkiem przyjemną mieszankę. Szkoda tylko, że trzeba łazić do placówki 😉

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail