BGŻ BNP Paribas: 6 biletów do Multikina za Konto Optymalne

BGŻ BNP Paribas zdominowało rynek promocji bankowych w pierwszej połowie tego roku. Teraz bank oferuje kolejną promocję swojego Konta Optymalnego. Do zgarnięcia mamy 6 biletów do Multikina.

BGŻ 6 biletów do Multikina za Konto Optymalne

Kto może zdobyć 6 biletów do Multikina?

Zgodnie z warunkami promocji musisz być nowym klientem, czyli osobą, która nie miała w BGŻ BNP paribas konta w ciągu ostatniego pół roku.

Jeśli spełniasz ten warunek, to na początek musisz zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, wyrazić wszystkie zgody i złożyć wniosek o Konto Optymalne z linku, który dostaniesz po rejestracji.

Warto się z tym pośpieszyć, bo choć promocja trwa do 29.09 (do tego czasu musimy wysłać wniosek) to pula promocyjnych wniosków została ograniczona do 1000, więc może się szybko wyczerpać. Jeśli tak się stanie, to dalszy udział w promocji nie będzie możliwy.

Po dwa bilety do Multikina miesięcznie 

Dalej jest już z górki. BGŻ BNP Paribas będzie Ci wysyłał po dwa vouchery miesięcznie przez 3 miesiące. Wszystko, co musisz zrobić, żeby dostać 3 zestawy biletów to:

  • zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 zł 
  • wydać kartą do konta Optymalnego min. 300 zł 

Warunki te musisz spełnić w październiku, listopadzie i grudniu. BGŻ BNP Paribas prześle Ci kody 30 listopada oraz 5 i 31 stycznia. Kody będzie można wykorzystać z każdym Multikinie i będą ważne do 31.06.2018 r.

Otwórz Konto Optymalne i zgarnij 6 biletów do Multikina!

Ile kosztuje Konto Optymalne w BGŻ?

Rachunek, jak i karta są bezwarunkowo bezpłatne. Jedyny haczyk to bankomaty — zapłacisz 5 zł za każdą wypłatę, chyba że wypłacasz w bankomatach BGŻ BNP Paribas lub sieci PlanetCash. Jednym słowem jest to naprawdę bardzo dobre konto, a dodatkowo można zgarnąć 6 biletów do Multikina 😉

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail