BGŻ Optima: Lokata Bezkarna na 3,5% + 50 zł premii!

BGŻ Optima od lat oferuje fenomenalną Lokatę Bezkarną na 3,5%! Teraz możesz też dodatkowo zarobić, lokując na niej oszczędności, bo pojawiła się promocja, w której za jej założenie dostaniesz ekstra 50 zł w gotówce!

BGŻ Optima: 50 zł premii za Lokata Bezkarna 3,5%

Jak dostać 50 zł ekstra premii za Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima? 

Warunki są banalnie łatwe. Wystarczy, że jesteś dla BGŻ Optimy nowym klientem, czyli nie miałeś w niej żądnego konta oszczędnościowego w terminie ostatnich 12 miesięcy.

Od razu informuje, że jeśli masz konto w BGŻ BNP Paribas, to bez problemu możesz brać udział w tej promocji 😉

Jeśli spełniasz ten warunek, to na początek musisz udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o otwarcie Lokaty Bezkarnej.

We wniosku decydujesz o tym, ile chcesz na niej ulokować (od 500 zł do 20 000 zł).

Po jego złożeniu dostaniesz w ciągu kilku godzin maila, w którym BGŻ Optima prześlę Ci numer rachunku do wpłacenia środków. Od tej chwili będziesz miał 7 dni na opłacenie lokaty.

Nie warto z tym zwlekać, bo BGŻ Optima przygotowała tylko 1000 promocyjnych wniosków. Bardzo możliwe, że ich liczba szybko się wyczerpie!

50 zł ekstra premii za niezrywanie lokaty!

Zdobycie tytułowej premii będzie banalnie łatwe. Organizator promocji zapłaci Ci 50 zł w gotówce, jeśli tylko nie zerwiesz lokaty przed czasem jej zakończenia, a potem potrzymasz je jeszcze chwilę na koncie oszczędnościowym w Optimie.

Załóż Lokatę Bezkarną na 3,5% i odbierz 50 zł premii!

Lokata Bezkarna jest zakładana na 3 miesiące i tyle dokładnie muszą pracować na niej Twoje pieniądze. Następnie muszą poleżeć na koncie oszczędnościowym Smart przynajmniej do 15.04.2018 r.

Jeśli tak się stanie, to do 30.04 dostaniesz maila z prośbą o potwierdzenie danych do wypłaty premii (do 10.05), a sama premia trafi na Twoje konto do 15.05.2018 r.

Ile BGŻ Optima oferuje na koncie oszczędnościowym Smart?

Przez 3 miesiące Twoje środki będą pracowały na 3,5%, ale co potem? Do 15.04 musisz je potrzymać na koncie oszczędnościowym Smart, które również oferują bardzo przyjemne warunki, a mianowicie 2,5% do kwoty 150 000 zł! Ciężko obecnie znaleźć lepszą ofertę i tym bardziej cieszy dodatkowa premia!