BZ WBK: Bilet do Multikina za 5 płatności mobilną kartą HCE

BZ WBK proponuje kolejną promocję z mobilną kartą kredytową HCE w tle. Tym razem w zamian za wykonanie 5 płatności na dowolną kwotę dostaniemy bilet do Multikina.

BZ WBK: Bilet do Multikina za 5 płatności mobilną karta HCE

Jak zdobyć bilet do Multikina od BZ WBK?

Warunki promocji są bajecznie proste. Wystarczy, że jesteś posiadaczem mobilnej karty kredytowej Visa lub Mastercard. Następnie musisz zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. I na koniec wykonać 5 płatności mobilną kartą na dowolną kwotę.

Tak jak widzisz. Zasady są banalne. W zamian za ich spełnienie, do końca października dostaniesz od BZ WBK bilet do Multikina. Z biletem wejdziesz na dowolny seans 2D, a będzie on ważny do 23.12.2017 r.

Jak uzyskać mobilną kartę kreydtową HCE od BZ WBK?

Wyrobienie sobie takiej karty nie jest trudne. Jeśli masz już w BZ WBK tradycyjną kartę kredytową, to wystarczy, że zawnioskujesz o nią za pomocą aplikacji mobilnej.

Jej wydanie jest całkowicie bezpłatne.

Jeśli nie masz tradycyjnej karty kredytowej, to szczerze mówiąc, nie za bardzo opłaca Ci się ją wyrabiać tylko dla tej promocji. Lepiej poczekać na lepsze propozycje BZ WBK. Na koniec warto dodać, że bank przygotował tylko 1000 promocyjnych biletów, więc nie masz co zwlekać — ich pula może się szybko wykorzystać 😉

Jeśli planujecie skorzystać z tej promocji, to w łatwy sposób możecie również odebrać powerbank od BZ WBK. 

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail