Citi Handlowy: 400 zł do wakacje.pl za wyrobienie bezpłatnej karty!

Citi Handlowy przedstawia kolejną promocję bezpłatnej karty Citi Simplicity! Tym razem w zamian za jej wyrobienie możesz zdobyć voucher o wartości 400 zł do serwisu wakacje.pl! Zdobycie nagrody będzie od Ciebie wymagało zapłacenia kartą … 10 razy!

Citi Handlowy: 400 zł do serwisu Wakacje.pl z kartą Citi Simplicity

Kto może skorzystać z promocji i odebrać 400 zł do serwisu wakacje.pl

Citi Handlowy planuje nagradzać jedynie nowych klientów, czyli osoby, które nie miały w nim żadnej karty kredytowej po 01.01.2015 r.

Jeśli spełniasz ten warunek, to pamiętaj, że karta Citi Simplicity to karta kredytowa, a więc musisz spełniać określone warunki, żeby dostać ją od Citka:

Jeśli pracujesz na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzisz firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli spełniasz również te warunki, to na początek musisz udać się na stronę promocji i wypełnić formularz kontaktowy. Następnie zadzwoni do Ciebie konsultant z Citka i wypełni wniosek o kartę.

Kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy, którą Citi Handlowy wyśle di Ciebie kurierem. Po jej zawarciu plastikowa karta trafi do Twojej skrzynki w terminie ok. 10 dni.

400 zł do Wakacje.pl za 10 płatności kartą na dowolne kwoty! 

Gdy zostaniesz już szczęśliwym posiadaczem karty Citi Simplicity, to pozostaje Ci już tylko spełnić dwa warunki. W ciągu dwóch pierwszych pełnych miesięcy po podpisaniu umowy o kartę musisz:

  • Zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citi Handlowego
  • Wykonać kartą Citi Simplicity 10 płatności na dowolne kwoty (5 w jednym miesiącu i 5 w drugim)

Jak sam widzisz warunki promocji są BANALNE!

Jeśli umowę o kartę podpiszesz w grudniu, to zarówno w styczniu, jak i w lutym musisz zapłacić nią 5 razy na dowolne kwoty. Do końca lutego musisz też zalogować się do Citi handlowego. I to wszystko!

Citi Handlowy prześle Ci voucher maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Dostaniesz go za pomocą wiadomości w serwisie transakcyjnym, a sam voucher będzie ważny wyjątkowo długo, bo aż do 30.06.2019 r.!

Gdzie jest haczyk? Czemu Citi Handlowy oddaje vouchery za darmo? 

Zapewne po przeczytaniu akapitu powyżej w Twojej głowie zapaliła się lampka.

Jak to możliwe, że Citi Handlowy daje takie bonusy za wyrobienie darmowej karty?! To na pewno jakiś przekręt!

Jeśli myślisz podobnie, to już uspokajam.

W tej promocji faktycznie jest kilka małych haczyków, ale już mówię jak ich wszystkich uniknąć i odebrać 400 zł do Wakacje.pl bez wydawania choćby złotówki!

Pierwszy haczyk — wybór karty

Citi Handlowy ma w ofercie wiele kart kredytowych, ale tylko Citi Simplicity jest bezwarunkowo bezpłatna. Nie zapłacisz ani za jej wyrobienie, ani za jej posiadanie 😉

Drugi haczyk — dodatkowo płatne produkty

Pracownicy Citibanku mogą Ci proponować dodatkowo płatne usługi jak Citi Alerts, dostęp do Citi Phone czy konto osobiste. Wszystkie te dodatkowe usługi już coś kosztują, ale nie musisz z nich korzystać, żeby zgarnąć 400 zł do Wakacje.pl

Trzeci haczyk — karta kredytowa

Ostatni haczyk dotyczy samej karty Citi Simplicity. Jak wiesz jest to karta kredytowa, a więc musisz poprawnie z niej korzystać, bo inaczej Citi Handlowy może naliczyć Ci opłaty.

Wszystko sprowadza się do tego, żeby zawsze spłacać wykorzystany limit. Wejdź TUTAJ, żeby przeczytać mój wpis o tym, jak mądrze korzystać z karty kredytowej 😉

Czy promocja się opłaca? 

Moim zdaniem — jak najbardziej! To już kolejna świetna promocja od Citi Handlowego i po raz kolejny możesz odebrać naprawdę przyjemną nagrodę w zamian za kilka płatności kartą 😉

Sam chętnie bym z niej skorzystał, ale niestety obowiązuje mnie karencja 🙁

[Decydując się na udział w promocji z tej strony korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli dostaniesz nagrodę, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny]