Citibank: LG K8 Lte razem z bezpłatną kartą Citi Simplicity

Kilka dni temu zakończyła się jedna z lepszych promocji 2016 r., a Citibank właśnie ogłosił jej kolejną edycję. Znowu mamy do zgarnięcia gwarantowany smartfon LG K8 Lte za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Citi Simplicity.

LG K8 Lte z kartą Citi Simplicity od Citibank

Kto może zgarnąć LG K8 Lte?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, a nowy klient to taki, który nie miał żadnej karty kredytowej po 01 stycznia 2015 r. Jeśli spełniamy ten warunek, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stać się posiadaczem nowiutkiego telefonu.

Na początek wystarczy złożyć wniosek o kartę na dedykowanej stronie promocji. Mamy na to czas do 31.03.2017 r. Po jego złożeniu skontaktuje się z nami pracownik banku, wypełni pełny wniosek o kartę i wyślę do nas kuriera.

Citi Simplicity to karta kredytowa, więc aby ją zyskać, musimy spełniać warunek dotyczący dochodów. Wygląda to następująco:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jak zgarnąć telefon od Citibanku?

Po tym, jak podpiszemy umowę przywiezioną przez kuriera i dostaniemy kartę Simplicity, musimy jeszcze zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku. Mamy na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę.

Ostatni warunek, jaki musimy spełnić, to wydanie kartą 3000 zł. Musimy to zrobić w terminie 3 miesięcy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Czyli jeśli umowę podpiszemy w styczniu, to pomiędzy lutym a kwietniem musimy wydać 3000 zł.

I to wszystko. Smartfon zostanie do nas wysłany za pomocą kuriera do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Zgarnij LG K8 Lte z darmową kartą Citi Simplicity!

Gdzie są haczyki?

Znowu muszę was zawieść. Niestety nie ma żadnych haczyków. Z poprzednich edycji promocji korzystały tysiące klientów i wielu zgarnęło nawet więcej niż jeden telefon (angażując w promocję rodzinę). Karta Citi Simplicity jest bezwarunkowo bezpłatna, nie zapłacimy ani za jej wydanie, ani za jej posiadanie.

Dodatkowo nic też nie stoi na przeszkodzie, aby po zakończeniu promocji z niej zrezygnować, choć warto rozważyć pozostawienie jej w portfelu, bo w Polsce nie ma drugiej takiej bezwarunkowo bezpłatnej karty.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail