Citibank: 400 zł za założenie konta Citi Priority!

Citibank nie czekał długo po zakończeniu poprzedniej promocji i w dniu jej zakończenia wystartował z jej nową wersją, zdecydowanie bardziej przystępną dla czytelników niż poprzednia. Ponownie do zdobycia mamy 400 zł w zamian za otwarcie konta Citi Priority. 100 zł zgarniemy “Na start”, a 300 zł w formie zwrotów za płatności kartą. Zapraszam do analizy.

Citibank: 400 zł premii za otwarcie konta Citi Priority

Kto może skorzystać z promocji 

Citibank tradycyjnie chce nagradzać nowych klientów, czyli osoby, które po 30 czerwca 2016 r., nie posiadały w nim konta osobistego lub oszczędnościowego. Posiadanie karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji, a wręcz w niej pomaga (o tym niżej).

Jeśli spełniamy warunki i jesteśmy dla Citibanku nowym klientem, to na początek konieczne jest złożenie wniosku Citibanku na dedykowanej stronie. Następnie skontaktuje się z nami pracownik banku i wspólnie złożymy wniosek o konto Citi Priority. Jeśli nie mamy w Citibanku żadnego produktu, to umowę przywiezie nam kurier, a jeśli mamy w nim np. kartę kredytową, to umowę będziemy mogli zawrzeć w serwisie transakcyjnym Citibanku.

100 zł na start 

Na początek bardzo proste do zdobycia 100 zł za otwarcie konta Citi Priority. Jak je zdobyć? Wystarczy w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpiszemy umowę spełnić warunek bezpłatności konta. A jaki to warunek? Musimy utrzymać na kontach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości przynajmniej 30 000 zł albo zasilić konto kwotą 5000 zł i posiadać w Citibanku dowolny produkt kredytowy.

W tym miejscu już wiecie, czemu posiadanie karty kredytowej w Citibanku może pomóc w promocji. Zdecydowanie łatwiej i bardziej opłacalnie jest spełnić drugi warunek, ponieważ Citibank usunął z regulaminu zapis mówiący o tym, że wpływ w wysokości 5000 zł musi pochodzić z tytułu wynagrodzenia. Teraz wystarczy zapewnić dowolny wpływ np. z innego naszego konta i posiadać kartę kredytową w Citibanku. Jeśli spełnimy ten banalny warunek, to 100 zł trafi na nasze konto do końca następnego miesiąca.

Otwórz konto Citi Priority i zgarnij 400 zł premii!

6% moneyback za płatności kartą

Oprócz łatwych 100 zł na start możemy również zdobyć do 300 zł zwrotów z tytułu płatności kartami. Citibank będzie nam zwracał maksymalnie 50 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy, ale warto zwrócić uwagę na zapis w regulaminie, który mówi o tym, że jeśli w danym miesiącu nie wydamy kartą min. 50 zł, to nie odstaniemy żadnego zwrotu. Zapis raczej nie powinien za mocno przeszkadzać, bo i tak będzie nam zależało na tym, żeby wydawać kartą o wiele więcej niż 50 zł ;).

Warto również zaznaczyć, że pierwsze zwroty dostaniemy za płatności zrobione w pełnym miesiącu od podpisania umowy. Jeśli podpiszemy ją w lipcu, to zwrot dostaniemy dopiero za płatności zrobione w sierpniu.

Na koniec warto dodać, że w tej edycji Citibank wyjątkowo zdecydował się wprowadzić ograniczenie w postaci 1000 promocyjnych wniosków. Jeśli ta magiczna liczba zostanie przekroczona, to dalszy udział w promocji nie będzie możliwy. Jeśli się tak jednak nie stanie to sama promocja potrwa do końca października.

A co jeśli nie mamy karty kredytowej w Citibanku?

Jak napisałem wcześniej: o wiele łatwiej jest spełniać drugi warunek uniknięcia opłaty za prowadzenie konta Citi Priority. A co w sytuacji, gdy ktoś nie ma produktu kredytowego w Citibanku? Wnioskowanie o kredyt gotówkowy to raczej średni pomysł ze względu na wysokie koszty, ale można rozważyć wyrobienie sobie w Citibanku karty kredytowej. Nie tylko dlatego, że możemy wtedy zdobyć 100 zł premii, ale również dlatego, że Citibank ma obecnie kilka promocji, w których w zamian za zawnioskowanie o kartę kredytową daje całkiem ciekawe benefity:

Dodatkowym plusem powyższych promocji jest to, że możemy zawnioskować o darmową kartę Citi Simplicity. W ten sposób nie dość, że zgarniamy 100 zł na start i jedną z trzech nagród, to na dodatek nie płacimy za kartę ani złotówki 😉

Citibank: Ile kosztuje konto Citi Priority?

Konto Citi Priority to świeży rachunek w ofercie Citibanku. Jego prowadzenie może nas kosztować aż 30 zł miesięcznie, chyba że spełniamy warunek uniknięcia opłaty, czyli utrzymanie salda lub zasilanie konta i posiadanie jakiegoś produktu kredytowego. Karta do konta, jak i dostęp do bankomatów w kraju i na świecie są bezpłatne.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail