Citibank: 400 zł do Allegro za wyrobienie karty Citi Simplicity!

Citibank nie odpuszcza i praktycznie dzień po dniu wprowadza nowe promocje. Tym razem startuje 3 edycja akcji z Allegro, w ramach której do zdobycia mamy 400 zł do wykorzystania w tym serwisie! Wystarczy wyrobić bezpłatną kartę Citi Simplicity i spełnić warunki, które Citibank dodatkowo uprościł, względem poprzednich edycji.

Citibank : 400 zł do Allegro z kartą Citi Simplicity!

Kto może skorzystać z promocji i zdobyć 400 zł do serwisu Allegro?

Żeby skorzystać z najnowszej promocji Citibanku, musimy być nowym klientem, czyli zgodnie z regulaminem, osobą, która nie miała żądnej głównej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r. Posiadanie konta lub jakichkolwiek innych produktów nie dyskwalifikuje nas z promocji 😉

Karta Citi Simplicity to karta kredytowa, więc musimy również spełniać dodatkowe warunki, dotyczące dochodu:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli je spełniamy, to na początek musimy podać nasze dane kontaktowe w formularzu promocyjnym. Musimy go wysłać maksymalnie do końca stycznia 2018 r. W ciągu kilku dni od wysłania formularza zadzwoni do nas pracownik banku, z którym wypełnimy wniosek. Następnie przyjedzie do nas kurier z umową, a po jej podpisaniu karta trafi do nas pocztą w terminie maksymalnie kilkunastu dni.

400 zł do Allegro za wydanie 1000 zł!

I tu miła niespodzianka, w poprzednich edycjach promocji z Allegro Citibank wymagał od nas wydania 2000 zł. Teraz ten warunek został złagodzony — wystarczy, że wydamy 1000 zł. Oprócz tego musimy też zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Na spełnienie obu warunków mamy czas do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę o kartę. Przykład: umowę zawieramy w sierpniu, a więc czas na zalogowanie i wydanie 1000 zł mamy aż do końca października!

Zamów kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do Allegro!

Jak zwykle również nie musimy wydawać całej kwoty jednorazowo. Możemy podzielić zakupy na dowolną ilość, ważne, by finalnie wydać min. 1000 zł 😉 W zamian za spełnienie warunków voucher o wartości 400 zł do Allegro trafi do nas za pośrednictwem bankowości internetowej Citibanku. Jeśli warunki spełnimy we wrześniu, to voucher będzie nasz już pod koniec października!

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Citi Simplicity to bezwarunkowo bezpłatna karta kredytowa. Citibank nie chce od nas ani opłaty za jej wydanie, ani opłaty za użytkowanie, niezależnie od tego ile będziemy nią wydawać. Warto jednak wiedzieć, że w tej promocji możemy skorzystać z praktycznie każdej karty w ofercie Citibanku, a tylko Citi Simplicity jest bezpłatna, także podczas rozmowy z konsultantem warto upewnić się, że zamawia on dla nas właśnie tę kartę 😉

Druga sprawa to usługi dodatkowe. Pracownicy mogą próbować namówić nas na dodatkowe ubezpieczenia albo usługi, które wcale nie są potrzebne do udziału w promocji. Trzeba im więc grzecznie za nie podziękować.

Trzecia sprawa to odsetki — Citi Simplicity jest kredytówką, więc jeśli nie będziemy z niej umiejętnie korzystać (czytaj — spłacać zawsze w 100%) to Citibank będzie mógł pobrać od nas odsetki za korzystanie z karty. Żeby tego uniknąć, koniecznie przeczytajcie mój poradnik o tym, jak korzystnie używać karty kredytowej i unikać kosztów 😉

 

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail