Citibank: 400 zł do Douglas z bezpłatną kartą Citi Simplicity

W Citibanku chyba naprawdę powariowali. Nie minęło kilka dni od chwili, gdy wypuścili promocję, w której możesz zdobyć LG K4 Dual Sim w zamian za 15 płatności kartą, a już startuje kolejna akcja. Tym razem do zgarnięcia jest voucher o wartości 400 zł do Douglas. Warunki są jeszcze prostsze i wymagają wyrobienia bezpłatnej karty Citi Simplicity.

Citibank 400 zł do Douglas Citi Simplcity

Kto może skorzystać z promocji Citibanku i dostać voucher do Douglas? 

Nie zdziwię nikogo, jak napiszę, że Citibank chce nagradzać voucherami do Douglas jedynie nowych klientów. Żeby mieć status nowego klienta, nie mogłeś posiadać żadnej głównej karty kredytowej wydanej przez Citibank po 01.01.2015 r.

Dodatkowo Citi Simplicity to karta kredytowa, a więc musisz też spełniać minimalne wymagania dotyczące dochodów:

Jeśli pracujesz na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzisz firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli je spełniasz, to pierwszym krokiem na drodze do uzyskania vouchera jest złożenie wniosku na dedykowanej stronie Citibanku. Po jego złożeniu skontaktuje się z Tobą pracownik banku i wspólnie wypełnicie wniosek o kartę.

Następnie odwiedzi Cię kurier z umową, a po jej podpisaniu plastikowa karta Citi Simplicity trafi do Twojej skrzynki na listy.

400 zł do Douglas za … 10 płatności kartą

Dalej jest bajecznie prosto. Wszystko, co musisz zrobić, żeby cieszyć się voucherem to wykonanie kartą 10 płatności na dowolne kwoty. Konkretnie musisz zapłacić kartą 5 razy w pierwszym pełnym miesiącu po podpisaniu umowy i 5 razy w drugim miesiącu.

Przykład: Umowę podpisałeś w październiku, a więc w listopadzie i w grudniu musisz wykonać po 5 płatności kartą.

Drugi warunek jest jeszcze bardziej banalny. Do końca drugiego miesiąca, po miesiącu podpisania umowy musisz zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku.

Bułka z masłem.

Zapłać 10 razy kartą Citi SImplicity i odbierz 400 zł do Douglas!

I to wszystko. Wykonanie tych dwóch prostych czynności wystarczy, żeby cieszyć się voucherem o wartości 400 zł do Douglas!

Nagrodę dostaniesz poprzez wiadomość w serwisie transakcyjnym w terminie 30 dni od chwili spełnienia warunków. Voucher będzie ważny do 30.11.2018 r. i będzie go można wykorzystać zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i w internecie.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity? 

Teraz w Twojej głowie zapewne zapaliło się mnóstwo ostrzegawczych światełek. Jaki interes ma Citibank, w tym, że rozdaje bony o wartości 400 zł w zamian za spełnienie tak banalnych warunków?

Tym bardziej że jeszcze kilka miesięcy temu, żeby zdobyć voucher do Douglas, trzeba było wydać kartą 1000 zł!

Faktycznie Citibank przygotował kilka haczyków, ale zaraz Ci je rozpracuje, tak żebyś mógł odebrać voucher o wartości 400 zł do Douglas bez wydawania złotówki.

Po pierwsze: W ofercie Citibanku jest wiele kart. Tylko Citi Simplicity jest bezwarunkowo bezpłatna i to o nią musisz poprosić. Jeśli ją wybierzesz, to nie zapłacisz ani za jej wydanie, ani za użytkowanie.

Po drugie: Pracownik, który będzie do Ciebie dzwonił, może Cię namawiać na dodatkowo płatne usługi, jak konto osobiste czy usługę Citi Phone. Nie musisz z nich korzystać. Do odebrania vouchera wystarczy karta Citi Simplicity

Po trzecie: Jeśli nie będziesz poprawnie obsługiwał karty kredytowej, to Citibank może pobrać odsetki. Wszystko, co trzeba zrobić, żeby tak się nie stało to spłacanie karty za każdym razem, gdy z niej skorzystasz. Możesz też przeczytać wpis o tym, jak mądrze korzystać z karty kredytowej.

Moja opinia o promocji 

Dawno nie widziałem lepszej okazji. Widać, że Citibank się nie obija, tylko skutecznie pozyskuje nowych klientów. Może to zapowiedź promocji sprzed 2-3 lat, kiedy banki dawały po 500 zł za spełnienie banalnych warunków.

Jeśli nie masz karty kredytowej w Citibanku i spełniasz warunki, to śmiało korzystaj. Jeśli voucher do Douglas nie za bardzo Ci pasuje, to może bardziej spodoba Ci się smartfon LG K4 Dual Sim, którego zdobycie wymaga spełnienia praktycznie takich samych warunków 😉

Szczegóły w regulaminie promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail