Citibank: LG K4 Dual Sim z bezpłatną kartą Citi Simplicity

Citibank właśnie ogłosił kolejną edycję promocji bezwarunkowo bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity. W zamian za jej wyrobienie możesz w prosty sposób zgarnąć smartfon LG K4 Dual Sim.

Citibank: LG K4 z kartą Citi Simplicity

Promocja w Pigułce

 

Kto może skorzystać z promocji i zgarnąć LG K4?

Citibank chce nagradzać telefonem jedynie nowych klientów banku, czyli osoby, które nie miały w Citibanku żądnej głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2015 r.

Po drugie, karta Citi Simplicity to karta kredytowa, a więc żeby ją sobie wyrobić, musisz spełniać określone przez Citibank warunki:

Jeśli pracujesz na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzisz firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli spełniasz te warunki, to na początek musisz złożyć wniosek kontaktowy na dedykowanej stronie banku. Formularz musisz wypełnić maksymalnie do 30 września 2017 r.

Następnie zadzwoni do Ciebie pracownik banku i wypełni wniosek o kartę. Po wydaniu pozytywnej decyzji Citibank wyślę do Ciebie kuriera z umową, a po jej podpisaniu karta Citi Simplicity trafi do Twojej skrzynki na listy.

LG K4 Dual Sim za wydanie 3000 zł 

Po otrzymaniu karty zostaną Ci jeszcze dwie rzeczy.

Po pierwsze — zalogowanie do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Musisz to zrobić w ciągu 3 pierwszych pełnych miesięcy, od chwili podpisania umowy.

W tym samym terminie musisz również wydać kartą Citi Simplicity 3000 zł. Na szczęście nie ma konieczności wydawania tych 3000 za jednym razem. Płatności możesz sobie rozbić na 3 miesiące — bo tyle masz czasu na spełnienie warunku 😉

Przykład: Umowę o kartę podpisujesz we wrześniu, na wydanie 3000 zł i zalogowanie masz czas do końca grudnia 😉

Zamów kartę Citi Simplicity i odbierz LG K4 Dual Sim 

Oczywiście im szybciej uda Ci si wydać 3000 zł, tym szybciej dostaniesz smartfona. Citibank wyślę Ci go do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uda Ci się spełnić warunki.

Na koniec warto dodać, że od nagrody nie musisz płacić podatku — wartość smartfona wyceniania jest przez Citibank na 499 zł.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

I tu największa niespodzianka. Możesz zgarnąć naprawdę dobrego smartfona, nie wydając ani złotówki. Citi Simplicity jest bowiem jedyną w Polsce bezwarunkowo bezpłatną kartą kredytową.

Nie zapłacisz:

  • za wydanie karty
  • opłaty miesięcznej
  • opłaty rocznej

Oczywiście Citi Simplicity to karta kredytowa, a więc możesz narazić się na odsetki, jeśli nie będziesz korzystał z niej mądrze. Zapoznaj się z moim wpisem o tym, jak korzystać z karty kredytowej, a dowiesz się co zrobić, żeby nie zapłacić za korzystanie z limitu karty nawet złotówki 😉

Na koniec warto dodać, że pracownicy Citibanku mogą oferować Ci dodatkowo płatne usługi, jak CitiPhone czy Konto Osobiste — nie musisz z nich korzystać. Pracownik, który będzie do Ciebie dzwonił, może również proponować Ci inną kartę kredytową np. Mastercard World. Pamiętaj, tylko karta Citi Simplicity jest bezpłatna i o taką musisz poprosić 😉

Moja opinia o promocji Citibanku 

Citibank jest znany ze swoich licznych promocji kart kredytowych. Sam korzystałem z jednej z poprzednich edycji z opcją wygrania smartfona i z chęcią skorzystałbym z tej promocji, ale niestety nie łapię się jako nowy klient.

Promocja jest naprawdę warta uwagi – przeciętna polska rodzina bez problemu wyda 3000 zł w maksymalnie 3 miesiące, a LG K4 Dual Sim to naprawdę niezły telefon. Podsumowując – jeśli nie macie karty w Citibanku, to jest to naprawdę dobra propozycja – zgarniacie Smartfona i bezwarunkowo bezpłatną kartę Citi Simplicity.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail