Citibank: Gwarantowany LG K4 z kartą Citi Simplicity

Ponownie wystartowała jedna z najbardziej popularnych promocji bankowych. Citibank znowu rozdaje telefony LG K4 Dual Sim w zamian za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity. Warunki promocji uległy ogromnemu uproszczeniu — teraz nie trzeba już wydawać 3000 zł — wystarczy zrobić 15 płatności na dowolne kwoty!

Citibank: LG K4 Dual Sim z kartą Citi SImplicity!

Kto dostanie od Citibanku LG K4 Dual Sim?

Zgodnie z regulaminem promocji Citibank chce nagradzać jedynie nowych klientów banku, czyli osoby, które nie miały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r.

Dodatkowo musisz pamiętać, że Citi Simplicity to karta kredytowa, a więc żeby Citibank mógł Ci ją wydać, musisz spełniać określone warunki dochodowe:

Jeśli pracujesz na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzisz firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli spełniasz te warunki i chcesz cieszyć się nowym LG K4 Dual Sim, to na początek musisz złożyć wniosek kontaktowy na stronie Citibanku. Masz na to czas do 31.11.2017 r. Następnie zadzwoni do Ciebie pracownik Citka, potwierdzi dane i wypełni przez telefon wniosek o kartę.

Kolejnym krokiem będzie wizyta kuriera. Podjedzie do Ciebie kurier z umową i jeśli wszystko będzie się zgadzać, to kilkanaście dni po jego wizycie karta Citi Simplicity wyląduje w Twojej skrzynce na listy.

LG K4 Lte za 15 płatności na dowolne kwoty 

Zapewne stali czytelnicy Cardholdera pamiętają, że Citibank za każdym razem wymagał spełnienia dość wymagającego warunku wydatków kartą. Żeby zgarnąć nagrody w poprzednich edycjach, często trzeba było wydać nawet kilka tysięcy kartą.

W tej edycji to się zmienia. Smartfon dostaniesz za wykonanie 15 (sic!) płatności karta na dowolne kwoty!

Weź kartę Citi Simplicity i odbierz LG K4 Dual Sim!

Konkretnie będziesz musiał wykonać 5 płatności karta na dowolne kwoty w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy od chwili podpisania umowy.

Jak to wygląda w praktyce? Umowę podpisujesz np. w październiku, a więc 5 płatności musisz wykonać w listopadzie, grudniu i styczniu.

Dodatkowo w ciągu tych 3 miesięcy musisz przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku.

I to wszystko!

W zamian za spełnienie tego banalnego warunku Citibank wyśle do Ciebie smartfona nie później niż w przeciągu 30 dni od końca ostatniego z trzech miesięcy. Telefon będzie fabrycznie zapakowany. Wystarczy wsadzić kartę SIM i można korzystać. Jego rynkowa wartość to ok. 450 zł (przynajmniej tyle podaje Citibank). W internecie da się go kupić za jakieś 370-380 zł (również fabrycznie nowy), więc deal nadal jest bardzo opłacalny 😉

No dobra, gdzie w tym wszystkim jest haczyk? Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Teraz w Twojej głowie pewnie zapaliły się wszelkie możliwe ostrzegawcze lampeczki. Jak to możliwe, że Citibank da mi telefon wart ok. 400 zł w zamian za wykonanie kilkunastu płatności kartą? Gdzie tu interes?

Na pewno jest w tym jakiś haczyk albo dwa.

W promocji faktycznie znaleźć można kilka haczyków, ale wszystkie można sprytnie ominąć i cieszyć się telefonem za darmo!

Po pierwsze — karta. W ofercie Citibanku jest wiele kart kredytowych. Niektóre mogą kosztować nawet prawie 20 zł miesięcznie! Dlatego bardzo ważne, żebyś podczas rozmowy z pracownikiem Citibanku poprosił o kartę Citi Simplicity.

To jedyna karta w ofercie Citibanku, która jest bezwarunkowo bezpłatna! Nie zapłacisz za jej wyrobienie ani za posiadanie. Nie ma na niej żadnej opłaty rocznej czy miesięcznej. Można też z niej w każdej chwili bezpłatnie zrezygnować.

Drugi haczyk to dodatkowo płatne usługi jak CitiPhone czy Konto osobiste. Pracownicy Citibanku mogą Cię do nich namawiać, ale nie musisz z nich korzystać. Do zdobycia LG K4 potrzebna Ci tylko karta Citi Simplicity.

Ostatni, trzeci haczyk to fakt, że Citi Simplicity jest kartą kredytową. A to oznacza, że korzystając z jej limitu, możemy zapłacić odsetki. Jak ich nie płacić? Wystarczy zawsze spłacać ją w całości. Prosta zasada — wydałeś nią np. 100 zł? Od razu przelej je na nią, żeby ją spłacić.

Więcej o tym, jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem tutaj.

I to wszystkie haczyki. Jeśli zastosujesz się do nich, to telefon LG K4 Dual Sim odbierzesz kompletnie za darmo 🙂

Moja opinia o nowej promocji Citibanku i karty Citi Simplicity

Osobiście uważam, że ta promocja może się stać prawdziwym hitem. Dawno już żaden bank nie dawał tak wiele (ok. 400 zł) za spełnienie tak banalnych warunków!

Gdyby nie fakt, że nie mieszczę się w okresie karencyjnym, to bez żadnego wahania skorzystałbym z promocji 😉

Regulamin promocji

[Decydując się na udział w promocji z tej strony korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli dostaniesz nagrodę, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny]

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail