Citibank: 400 zł do morele.net z kartą Citi Simplicity

Citibank ponownie oferuje jedną ze swoich najlepszych promocji! Znów do zdobycia mamy 400 zł w formie vouchera do sklepu morele.net za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Citi Simplicity!

Citibank: 400 zł do morele.net z kartą Citi Simplicity!

Kto może skorzystać z promocji i zgarnąć 400 zł do morele.net?

Zgodnie z regulaminem na promocję załapią się jedynie nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r. Karencja dotyczy jednie posiadaczy karty kredytowej, więc jeśli mieliśmy w tym okresie (lub nadal mamy) konto osobiste lub inne produkty, to jak najbardziej możemy z niej skorzystać!

Warto też wspomnieć o tym, że Citi Simplicity to karta kredytowa, a więc Citibank stawia przed nami wymagania dotyczące minimalnego dochodu. Te niezmiennie wyglądają następująco:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli spełniamy te warunki, to na początek koniecznie jest zostawienie swoich danych w specjalnym, promocyjnym formularzu kontaktowym. Formularz musimy wypełnić maksymalnie do końca 2017 r. Następnie zadzwoni do nas pracownik banku, wypełni z nami wniosek i wyślę kuriera z umową. Po jej podpisaniu karta Citi Simplicity trafi do nas pocztą w terminie kilkunastu dni.

400 zł do morele.net za wydanie kartą 1000 zł

Żeby odebrać tytułową nagrodę, wystarczy już tylko spełnić dwa warunki. Musimy zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wydać kartą min. 1000 zł. Obie czynności musimy wykonać do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę. Przykład: umowę podpisujemy w sierpniu — warunki musimy spełnić do końca października. Oczywiście nie musimy wydawać całej kwoty za jednym razem – bez problemu możemy podzielić ją na dowolną ilość różnych płatości – grunt żeby łącznie wydać 1000 zł 😉

Zamów kartę i odbierz 400 zł do morele.net!

I to w zasadzie wszystko. W zamian za spełnienie tych warunków voucher o wartości 400 zł do sklepu morele.net trafi do nas za pośrednictwem skrzynki wiadomości w serwisie Citibanku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Będzie on ważny do 31.08.2018 r.!

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Powtarzam to, jak mantrę, ale karta Citi Simplicity to faktycznie jedyna w Polsce bezwarunkowo bezpłatna karta kredytowa. Citibank nie chce od nas ani opłaty za wydanie karty, ani opłaty za jej użytkowanie (czy to rocznej, czy miesięcznej). Jedyne koszty, które mogą się pojawić, to odsetki, w sytuacji, gdy nie będziemy prawidłowo korzystać z karty. O tym, jak korzystać z karty kredytowej prawidłowo napisałem swego czasu mini poradnik. Zachęcam do lektury 😉

Nie masz konta w Citibanku? Możesz przy okazji tej promocji zgarnać ekstra 400 zł w gotówce!

Dokładnie! Jeśli nie masz konta w Citibanku, to korzystając z tej promocji, możesz otworzyć konto Citi Priority i zdobyć dodatkowe 400 zł w gotówce! Więcej o tej promocji pisałem tutaj, koniecznie się z nią zapoznajcie 😉

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail