Citibank: 400 zł do OleOle.pl z kartą Citi Simplicity!

Powraca jedna z najpopularniejszych promocji Citibanku! Ponownie możesz załapać się na voucher o wartości 400 zł do sklepu OleOle.pl w zamian za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Citi Simplicity!

Citibank : 400 zł do OleOle.pl za kartę Citi Simplicity

Komu Citibank da voucher na 400 zł do OleOle.pl? 

Zgodnie z regulaminem na voucher załapią się jedynie nowi klienci, czyli osoby, które nie miały w Citibanku żadnej karty kredytowej po 01.01.2015 r. Oczywiście posiadanie konta osobistego albo innych produktów nie liczy się, więc jeśli takie miałeś, to możesz korzystać z promocji!

Trzeba jednak pamiętać, że karta Citi Simplicity, to karta kredytowa, a więc Citibank stawia przed Tobą wymagania dotyczące dochodu:

Jeśli pracujesz na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzisz firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jeśli spełniasz te warunki, to na początek musisz udać się na stronę promocji i wypełnić wniosek kontaktowy. Po jego wysłaniu zadzwoni do Ciebie pracownik Citibanku i wypełni wniosek o kartę.

Kolejnym krokiem będzie wizyta kuriera, który przywiezie Ci umowę. Po jej podpisaniu nowiutka karta Citi Simplicity trafi do Twojej skrzynki.

400 zł do OleOle.pl za wydanie 1000 zł! 

Po tym jak staniesz się posiadaczem karty Citi Simplicity pozostaną Ci do zrobienia już tylko dwie rzeczy:

  • zalogowanie do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku
  • wydanie kartą Citi Simplicity min. 1000 zł 

Na spełnienie obu warunków masz czas do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy.

Przykład: Umowę podpisujesz w listopadzie, a więc na wydanie 1000 zł masz czas do końca stycznia 2018 r.

Nie musisz wydawać na raz całej kwoty — równie dobrze możesz wykonać kilkanaście mniejszych płatności 😉

Zamów bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do OleOle.pl!

Po spełnieniu obu warunków dostaniemy od Citibanku 400 zł do OleOle.pl. Citibank przekaże Ci je w formie wiadomości w serwisie transakcyjnym do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Voucher będzie ważny do grudnia 2018 r.!

Im szybciej je spełnisz, tym szybciej będziesz cieszył się bonem 😉

Ile kosztuje karta Citi Simplicity i gdzie jest haczyk?

Ostatnio przy każdej promocji karty Citi Simplicity pojawiają się pytania od Was. Dużo z Was pyta o to, gdzie jest haczyk.

Skoro Citibank oferuje aż 400 zł do OleOle.pl, to zapewne w jakiś sposób sobie odbija i wychodzi na swoje.

Istotnie w promocji jest kilka haczyków, ale już Ci pokazuje jak ominąć je wszystkie bez większego trudu.

Na początek karta — możesz wybrać różne karty kredytowe z oferty Citibanku, ale jedynie Citi Simplicity będzie bezwarunkowo bezpłatna. Za inne karty zapłacisz nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, więc warto upewnić się, że wyrabiasz sobie bezpłatną kartę Citi Simplcity.

Drugi haczyk to dodatkowe usługi, na które mogą Cię namawiać pracownicy Citibanku. Mogą to być płatne powiadomienia do karty albo konto osobiste. Nie musisz jednak z nich korzystać 😉

Trzeci i ostatni haczyk to sama karta Citi Simplicity. Tak jak wspomniałem, jest ona bezwarunkowo bezpłatna. Nie zapłacisz za jej wydanie żadnej opłaty miesięcznej czy rocznej. Możesz jednak za nią zapłacić, jeśli nie będziesz umiejętnie z niej korzystał (czyt. spłacał zawsze w 100%). Wszystko ogranicza się do tego, żeby szybko spłacić wydane 1000 zł. Wtedy na bank nie zapłacisz za nią nawet 1 grosza!

 

Szczegóły w regulaminie 

[Decydując się na udział w promocji z tej strony korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli dostaniesz nagrodę, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny]