Citibank: Spotify Premium na rok i 200 premii do empik.com

Właśnie wystartowała nowa promocja CitiHandlowego. Bank oferuje 240 zł zwrotu za opłacanie abonamentu Spotify Premium oraz 200 zł w postaci bonu do empiku za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty Citi Simplicity! To wszystko zgarniemy bez jakichkolwiek haczyków czy konieczności zachowywania karty!

Spotify Premium za darmo z kartą Citi Simplicity i voucher do empiku na 200 zł !

Kto może skorzystać z promocji?

CitiHandlowy ma to w zwyczaju, że promocję kieruje tylko do nowych klientów, czyli takich, którzy od 1 stycznia 2015 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek, to do 31 stycznia 2017 r. musimy złożyć wniosek o kartę na dedykowanej stronie promocji. Następnie zadzwoni do nas pracownik banku, z którym wypełnimy telefonicznie wniosek o kartę. Jeśli Citi Handlowy przyzna nam kartę, to umowę o nią przywiezie nam kurier w przeciągu kilku następnych dni roboczych.

Ze względu na fakt, że Citi Simplicity to karta kredytowa, Citi Handlowy niezmiennie stawia następujące warunki dotyczące dochodów:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące

Jak zgarnąć Spotify Premium za darmo i 200 zł do empiku?

Jeśli bank przyzna nam kartę, to po podpisaniu umowy otrzymamy ją listem w przeciągu kilkunastu dni. Kolejnym krokiem będzie aktywacja karty oraz zalogowanie do serwisu internetowego Citi Handlowego albo aplikacji mobilnej banku. Mamy na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę o kartę.

Kolejnym krokiem będzie podpięcie nowo wydanej karty do abonamentu Spotify Premium. Tu również musimy zachować powyższe terminy. Żeby zgarnąć 240 zł zwrotu, musimy jeszcze przynajmniej 3 razy opłacić miesięczny abonament za Spotify Premium. Bank wypłaci nagrodę do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Przykład:

  • Wnioskujemy o kartę i podpisujemy umowę w styczniu 
  • W lutym logujemy się do serwisu, aktywujemy kartę i podpinamy ją do Spotify Premium 
  • W lutym, marcu i kwietniu opłacamy Spotify Premium 
  • Nagrodę otrzymujemy do końca maja 

Bank wypłaci nam 240 zł na rachunek karty kredytowej. Teoretycznie środki możemy przeznaczyć na kontynuowanie abonamentu Spotify Premium, ale wcale nie musimy. Można je wydać na dowolny cel!
Oczywiście oprócz tego zgarniemy również kartę podarunkową do empiku o wartości 200 zł. Zostanie ona przekazana w tym samym terminie co 240 zł.

Zamów kartę i zgarnij 240 zł za Spotify i 200 zł do empiku!

Jakieś haczyki?

Niestety muszę was zawieść, nie ma żadnych! Karta City Simplicity jest bezwarunkowo bezpłatna. Nie płacimy ani za jej wydanie, ani za korzystanie. Co więcej, po odebraniu nagród można z niej zrezygnować bez najmniejszych konsekwencji. Choć warto rozważyć jej zachowanie, bo nie ma w Polsce innej bezwarunkowo bezpłatnej karty.

Kiedy będziemy rozmawiali z pracownikami Citi Handlowego, to trzeba uważać na ewentualne dodatkowe usługi, jak ubezpieczenia czy Konto osobiste. Nie trzeba z nich korzystać, żeby zgarnąć nagrody, ale pracownicy banku mogą chcieć je nam dodatkowo opchnąć 😉

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail