Credit Agricole: 200 zł za przeniesienie konta

Credit Agricole właśnie ogłosiło kolejną edycją swojej dobrze znanej promocji, związanej z premią w wysokości 200 zł za przeniesienie konta do banku. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć tytułowe 200 zł? Wystarczy zapewnić wpływ na konto i zamknąć rachunek w innym banku.

Credit Agricole: 200 zł premii za zapewnienie wpływu

Kto może skorzystać z promocji?

Niestety Credit Agricole wprowadziło bardzo bolesne ograniczenie — żeby skorzystać z promocji, trzeba być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała wcześniej żadnego konta w tym banku.

Jeśli spełniamy ten rygorystyczny warunek i chcemy zdobyć łatwe 200 zł, to na początek konieczne jest zawnioskowanie o jeden z wybranych rachunków na dedykowanej stronie banku. Następnie konieczna jest wycieczka do placówki Credit Agricole, gdzie będziemy musieli złożyć dyspozycję zamknięcia konta w innym banku. Dodatkowo konieczne jest również wyrażenie zgód na przesyłanie materiałów handlowych oraz zgód marketingowych.

200 zł premii za wpływy na konto

Po otwarciu konta w Credit Agricole i zamknięciu konta w starym banku musimy jeszcze tylko spełnić warunek wpływów na konto. A mianowicie zapewnić wpływ wynagrodzenia na poziomie minimum 3000 zł przez okres 3 miesięcy. Premię w wysokości 200 zł otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zapewnimy 3 wpływ na konto. Co ważne: wspomniane przeze mnie wyżej wynagrodzenie, wcale nie musi pochodzić od pracodawcy. W praktyce wystarczy, że sami przelejemy na nowo otwarte konto minimum 3000 zł ; ) Pierwszy wpływ musimy zapewnić do końca pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu konta.

Otwórz konto i zgarnij 200 zł premii!

Na deser: 3% do 50 000 zł

Oprócz premii w wysokości 200 zł możemy również całkiem korzystnie ulokować oszczędności. Zyskać możemy nawet 3% dla kwot do 50 000 zł, wystarczy, że w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta założymy lokatę Powitalną na okres 60 dni.

Ile kosztuje konto w Credit Agricole? 

Jeśli mamy mniej niż 27 lat, to najlepszym wyborem będzie 1konto. Sam rachunek jest bezwarunkowo bezpłatny. Może się jednak pojawić opłata za obsługę karty płatniczej ( którą musimy posiadać) w wysokości 2,90 zł miesięcznie. Nie zapłacimy za nią, jeśli co miesiąc wykonamy minimum jedną płatność bezgotówkową.

Jeśli jesteśmy trochę starsi, to najlepszym wyborem będzie konto ProstoOszczędzające Plus. Sam rachunek będzie dla nas bezpłatny, jeśli mamy mniej niż 30 lat i zapewnimy co miesiąc wpływ w wysokości minimum 1500 zł ( i tak będziemy wpłacali 3000 zł, żeby zgarnąć premię). W przypadku braku wpływu Credit Agricole pobiera opłatę w wysokości 9,90 zł. A co w przypadku karty płatniczej? Ta będzie nas kosztować 7,90 zł miesięcznie, chyba że wydamy nią minimum 500 zł miesięcznie. Jak sami widzicie zapewnienie sobie bezpłatności w Credit Agricole (gdy mamy więcej niż 27 lat) może być problematyczne. Na szczęście bank nie wymaga pozostawiania konta po odebraniu premii 😉

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail