Eurobank: 240 zł zwrotu za abonament nc+

Eurobank właśnie wprowadził bardzo przyjemną i prostą promocję swoich kont osobistych Prestige i Active. Skorzystać z niej możemy, jeśli posiadamy umowę o telewizję z nc+ (lub zamierzamy ją posiadać). W zamian za opłacanie abonamentu i minimalną aktywność na koncie zdobyć możemy aż 240 zł!

Eurobank 240 zł zwrotu za opłacanie nc+

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem, aby skorzystać z promocji, musimy być dla Eurobanku nowym klientem. Bez obaw. Eurobank od dawna stosuje prostą zasadę: wystarczy nie posiadać konta w przeciągu ostatnich 12 miesięcy, a automatycznie stajemy się nowymi klientami. Jeśli ktoś zamknął konto wcześniej niż 12 miesięcy temu, to nie musi się smucić, bo do promocji można dołączyć do końca 2017 r. 😉

Jeśli spełniamy warunek karencji, to na początek konieczne jest posiadanie umowy z firmą ITI o udostępnianie telewizji nc+. Następnie konieczne jest zawnioskowanie o konto Active lub Prestige na dedykowanej stornie banku.

240 zł zwrotu za transakcje kartą i opłacanie nc+

Jak zdobyć tytułowe 240 zł? Wystarczy, że co miesiąc wykonamy kartą min. 3 transakcje na kwotę przynajmniej 50 zł oraz opłacimy z nowo otwartego konta abonament nc+ na dowolną kwotę. W zamian za to do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy te warunki, na nasze konto trafi 20 zł. Eurobank będzie nam je zwracał przez okres 12 miesięcy, o ile w każdym z nich spełnimy powyższe warunki. I to wszystko.

Regulamin promocji

Eurobank – ile kosztuje prowadzenie konta?

Zarówno konto Active, jak i Prestige to rachunki, które standardowo kosztują. Na szczęście Eurobank oprócz promocji ze zwrotem 240 zł oferuje zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta i karty przez okres 24 miesięcy od chwili podpisania umowy.

Dodatkowe rabaty w programie Rodzina i Przyjaciele 

Oprócz zwrotów za opłacanie abonamentu nc+ i zwolnienia z opłaty za konto i kartę zyskać możemy 5% wartości transakcji dokonywanych w sklepach sportowych, teatrach, kinach czy restauracjach. Wszystko za sprawą programu “Rodzina i Przyjaciele”, który od dawna trwa w Eurobanku.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail