Eurobank: 250 zł zwrotu z kontem Active dla klientów Media Expert

Eurobank właśnie wystartował z bardzo ciekawą promocją swoich kont osobistych Active i Prestige. Jeśli jesteś klientem Media Expert, to za otwarcie jednego z nich dostaniesz nawet 250 zł!

Eurobank: 250 zl dla klientów Media Expert za konto Active

Kto może skorzystać z promocji organizowanej przez Eurobank?

Zgodnie z regulaminem Eurobank chce nagradzać tylko nowych klientów, czyli osoby, które nie miały w nim konta osobistego w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniasz ten warunek, to musisz zarejestrować się na stronie promocji. Do rejestracji będzie Ci potrzebny rachunek z … Media Expert na min. 50 zł. Konkretnie będziesz potrzebował numeru paragonu, który musisz wpisać podczas rejestracji. Warto też zachować ten paragon.

Po rejestracji musisz udać się na stronę Eurobanku i złożyć wniosek o konto TUTAJ!. Masz czas maksymalnie do 31.12.2017 r.. 

50 zł za wydanie 100 zł z kontem Active 

Eurobank będzie Xi wypłacał 50 zł miesięcznie przez okres kolejnych 5 miesięcy. Zwrot trafi na Twoje konto, jeśli spełnisz w każdym z nich 2 proste warunki:

  • Zrobisz 3 płatności kartą lub telefonem na kwotę min. 100 zł 
  • Będziesz dalej posiadał kartę oraz konto

To wszystko, co musisz robić, żeby zyskać nawet 250 zł!

Otwórz konto Active od Eurobanku i odbierz 250 zł!

Eurobank dorzuci Ci też voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Media Expert. Jest jednak haczyk – voucher można wykorzystać przy zakupach za min. 750 zł.

Ile kosztuje konto Active w Eurobanku?

Normalnie Eurobank liczy sobie całkiem sporo zarówno za konto Active, jak i Prestige. Prowadzenie konta Active to 9 zł miesięcznie, karta do niego to kolejne 4,90 zł. Obu opłat można uniknąć, jeśli zapewniasz wpływ na minimum 1500 zł i wydajesz kartą 400 zł miesięcznie.

Konto Prestige kosztuje 21 zł miesięcznie, a karta do niego 4,90 zł. Eurobank nie pobiera opłat, jeśli na konto prestige wpływa 4000 zł i wydajemy kartą 400 zł miesięcznie.

Ale Eurobank ma dla Ciebie kolejną niespodziankę – bank deklaruje, że jeśli otworzysz konto z kartą w tej promocji, to nie będzie od Ciebie pobierał opłat przez okres 12 miesięcy od chwili otwarcia konta!

To świetna wiadomość, bo jeśli ktoś nie chce zachowywać konta po zgarnięciu premii, to będziesz mógł je na spokojnie zamknąć, nie narażając się na opłaty za brak aktywności!

 

[Decydując się na udział w promocji z tej strony korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli dostaniesz nagrodę, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny]