Eurobank: 50 zł do empik.com za zasilenie konta oszczędnościowego!

Eurobank właśnie wystartował z bardzo przyjemną promocją, która ma zachęcić do lokowania w nim środków! Jeśli wpłacisz na konto oszczędnościowe minimum 10 000 zł, to dostaniesz 50 zł do wykorzystania na empik.com!

Eurobank: 50 zł premii do empik.com!

Kto może skorzystać z promocji i dostać 50 zł do empik.com?

Na premię załapią się jedynie nowi klienci, czyli osoby, które nie miały w Eurobanku żadnego konta osobistego, w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. 

Na początek musisz udać się na dedykowaną stronę promocji, wyrazić zgody marketingowe i zostawić swoje dane kontaktowe. Następnym krokiem będzie zawarcie umowy (online, kurierem lub w oddziale).

Jeśli wybierzesz opcję podpisania umowy kurierem lub w oddziale, to musisz zawrzeć ją maksymalnie do 15.01.2018 r. 

Jeśli wybierzesz drugą opcję, to do oddziału musisz udać się nie później niż 31.12.2017 r. 

Jak odebrać 50 zł do empik.com? 

Po tym, jak staniesz się właścicielem konta w Eurobanku, musisz w ciągu 30 dni od chwili zawarcia umowy, zawnioskować o otwarcie konta oszczędnościowego „Ekstra Zysk” i zasilić je kwotą przynajmniej 10 000 zł.

W zamian za to, w ciągu 7 dni od spełnienia tego warunku (czyli bardzo szybko) Eurobank wyślę Ci bon o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com. Bon będzie ważny do 15.11.2018 r.

Warto też wspomnieć o tym, że wpłacone na konto „Ekstra Zysk” oszczędności można tam potrzymać dłużej, bo Eurobank oferuje 2,5% przez okres 3 miesięcy, a to naprawdę przyjemne warunki!

Jeśli masz jeszcze dodatkowe wolne środki, to możesz też otworzyć lokatę Logujesz — Lokujesz. Jest ona dostępna w zamian za aktywację aplikacji mobilnej po otwarciu konta. Eurobank daje na niej 3,5% do kwoty 10 000 zł. Jedyny minus jest taki, że lokata trwa 1 miesiąc.

Ile kosztuje konto w Eurobanku?

Najlepszym wyborem będzie otwarcie konta Active. Standardowo rachunek kosztuje 9 zł miesięcznie. Opłaty można się jednak łatwo pozbyć, zapewniając comiesięczny wpływ w wysokości min. 1500 zł.

Wystarczy więc, że przez czas trwania lokaty przelejesz kilka razy 1500 zł, a konto nie będzie Cię nic kosztowało 😉