Idea Bank: Bilety do Cinema City za założenie lokaty Happy na 4%!

Nie do wiary. Znacie bank, który premiuje klientów w zamian za otwarcie lokaty? Znam banki, które oferują premie za otwarcie lokaty i konta, ale o banku, który rozdaje bonusy w zamian za uruchomienie samej lokaty, i to bardzo dobrej lokaty jeszcze nie słyszałem. Idea Bank, bo o nim mowa postanowił zachęcić klientów do otwierania bardzo dobrej lokaty Happy z oprocentowaniem 4%, rozdając bilety do Cinema City!

Idea Bank: Bilety do Cinema City za otwarcie lokaty Happy

Kogo chce nagrodzić Idea Bank?

Żeby móc skorzystać z promocyjnej lokaty w Idea Banku, musimy być całkowicie nowym klientem banku. A konkretnie Idea bank nie może mieć w swoim systemie naszego numeru Pesel. Oznacza to, że nawet jeśli kiedyś wnioskowaliśmy o jakikolwiek produkt Idea Banku (oraz Lion Banku), to nawet w sytuacji, gdy koniec końców nie podpisaliśmy żadnej umowy, jesteśmy już w bazie i z promocji nici.

Jeśli nigdy nie mieliśmy styczności z Idea Bankiem, to konieczne jest złożenie wniosku o lokatę na dedykowanej stronie banku. Po złożeniu wniosku będziemy musieli opłacić lokatę (czyli przelać środki na wskazany przez Idea Bank rachunek). Będziemy mieli na to 5 dni roboczych. Żeby zgarnąć dwa bilety do Cinema City, pozostanie nam jeszcze tylko utrzymać lokatę co najmniej do końca miesiąca, w którym ją założyliliśmy.

Bilety do Cinema City za lokatę na 4%!

Oczywiście zrywanie lokaty na 4% jest skrajnie nieopłacalne, więc najlepiej doczekać do jej końca, ale jeśli ktoś chce to może ją zerwać po miesiącu i odebrać bilety. W takiej sytuacji nie dostanie jednak odsetek. Mimo wszystko warto zachować lokatę, bo propozycja 4% to na chwilę obecną nie lada gratka. Do wyboru mamy lokatę 1-miesięczną z oprocentowaniem 3%, 2-miesięczną z oprocentowaniem 4% i 3-miesięczną z oprocentowaniem 3,5%. Maksymalnie możemy ulokować 10 000 zł, a minimalna kwota, która pozwala na uruchomienie lokaty to 500 zł.

Załóż lokatę i odbierz bilety do kina!

Nagrodę dostaniemy do 10 dnia miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Będą to dwa vouchery na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema City, które będziemy mogli wykorzystać do 30.11.2017 r. Na koniec warto dodać, że Idea Bank zastrzega sobie możliwość zakończenia promocji w każdym momencie, więc warto się spieszyć!

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail