Idea Bank: Lokata Happy i bon do Fly.pl na 200zł!

Idea Bank naprawdę szaleje w tym sezonie. Nie dość, że cały czas oferuje naprawdę świetne lokaty (często bez limitu kapitału), to na dodatek dorzuca promocje, takie jak ta — w zamiana za założenie Lokaty Happy z oprocentowaniem do 4% zgarniemy bon o wartości 200 zł do serwisu Fru.pl!

Idea Bank: Lokata Happy na 4% i bon do Fly.pl na 200zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem na akcję załapią się jedynie nowi klienci, czyli osoby, które nigdy nie miały w Idea Banku żadnego produktu. Idea Bank idzie jednak dalej i wymaga, aby w jego bazie danych nie znajdował się nawet pesel osoby, która chce skorzystać z promocji. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek nawet wnioskowaliśmy o jakikolwiek produkt, to już jesteśmy skreśleni z udziału w promocji. Nie jest to zbyt miła taktyka i po cichu liczę, że Idea Bank wreszcie się z niej wycofa i weźmie przykład np. z mBanku, który ostatnio mocno złagodził warunki swoich promocji.

Jeśli nigdy nie mieliśmy do czynienia z Idea Bankiem, to możemy skorzystać z promocji i w tym celu konieczne będzie złożenie wniosku o lokatę na dedykowanej stornie banku. Czas mamy w teorii nieograniczony, bo promocja trwa do odwołania, ale z doświadczenia nie sądzę, żeby utrzymała się do końca przyszłego tygodnia. Po złożeniu wniosku musimy opłacić lokatę w terminie 5 dni roboczych.

Nie zrywaj lokaty Happy i odbierz bon na 200 zł do Fly.pl

Co zrobić, żeby odebrać bon do Fly.pl na kwotę 200 zł? Wystarczy nie zrywać lokaty, co najmniej do końca miesiąca, w którym ją zakładaliśmy. Ja oczywiście rekomenduje nie zrywać lokaty, aż do jej końca, bo 4% piechotą nie chodzi, a przy zrywaniu lokaty wcześniej odzyskujemy nasze pieniądze, ale nie dostajemy odsetek. Jeśli utrzymamy lokatę co najmniej do końca miesiąca, to 10 dnia kolejnego miesiąca dostaniemy od Idea Banku bon do Fru.pl.

Lokata Happy w Idea Bank – warunki

A na jakich warunkach możemy założyć Lokatę Happy? Te są naprawdę atrakcyjne. Lokata Happy oferowana jest w trzech różnych wariantach:

  • 3% na 1 miesiąc
  • 3,5% na 3 miesiące
  • 4$ na 2 miesiące

Możemy wybrać dowolny wariant, ale zdecydowanie najkorzystniej jest założyć środkową wersję. Minimalna kwota lokaty do 500 zł, maksymalna 10 000 zł. Jeśli dysponujemy kwotą 10 000 i ulokujemy ją na lokacie na 3,5%, to oprócz 200 zł do Fly.pl zgarniemy też ok. 70 zł odsetek!

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail