Ing: 100 zł za Konto z Lwem Direct i nawet do 1000 zł za jego polecanie!

ING Bank Śląski właśnie wystartował z kolejną edycją promocji konta z Lwem Direct. Możemy w niej zdobyć 100 zł za jego otwarcie oraz nawet do 1000 zł za polecanie rachunku znajomym. Łącznie do ugrania jest więc nawet 1100 zł, a koło takiej kwoty nie można przejść obojętnie 😉

ING 100 zł za otwarcie konto z Lwem Direct i 1000 zł w programie poleceń.

Kto może skorzystać z promocji?

ING chce nagradzać jedynie nowych klientów banku, czyli osoby, które nie miały żadnego konta osobistego po 1 października 2015 r. Jeśli spełniamy ten warunek, to na początek konieczne jest złożenie wniosku o Konto z Lwem Direct na dedykowanej stronie banku. Jedyną opcją na otwarcie rachunku jest wizyta kuriera, który dostarczy umowę w terminie 2-3 dni.

Jeśli posiadamy już dostęp do bankowości internetowej ING (np. posiadając w banku lokatę lub konto oszczędnościowe) to ścieżka jest jeszcze łatwiejsza. Wystarczy, że zawnioskujemy o Konto z Lwem Direct przez serwis transakcyjny, a następnie wypełnimy formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem.

100 zł za wydanie 1000 zł 

Po otwarciu rachunku mamy do spełnienia jeden, prosty warunek. Do 31.10.2017 r. musimy wydać kartą 1000 zł. Możemy płacić nią w sklepach tradycyjnych, jak i w internecie. Suma wszystkich płatności łączy się i musi wynieść minimum 1000 zł. Zakupy te możemy również wykonywać za pomocą Blika.

Jeśli do 15.11.2017 r. nadal będziemy posiadali konto osobiste i kartę płatniczą, to ING przekaże nam premię w wysokości 100 zł.

Otwórz konto Z Lwem Direct i zgarnij 1100 zł!

A jak zdobyć 1000 zł?

Oprócz premii w wysokości 100 zł do dobycia jest też nawet 1000 zł w programie poleceń. Wystarczy, że będziemy posiadaczami konta osobistego w ING przez minimum 30 dni i wygenerujemy sobie indywidualny kod polecenia (można to zrobić w bankowości internetowej ING), a następnie przekażemy go osobiste, którą namówimy do otwarcia rachunku.

Osoba ta musi spełniać kilka prostych warunków. Po pierwsze musi nie posiadać żadnego konta osobistego w ING w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Po drugie po otwarciu konta z naszego polecenia musi wydać kartą lub Blikiem min. 300 zł w ciągu dwóch dowolnych miesięcy od chwili otwarcia konta, ale nie później niż do 18.10.2017 r. W zamian za spełnienie tych warunków osoba polecana zdobędzie 50 zł premii, a my 100 zł. Konto będziemy mogli polecić maksymalnie 10 osobom i zgarnąć łącznie 1000 zł premii 😉

Otwórz konto z Lwem Direct i zgarnij 1100 zł!

Ile kosztuje konto w ING?

Konto z Lwem Direct jest bezwarunkowo bezpłatne, ale niestety nie można tego powiedzieć o karcie do rachunku. Przyjdzie nam za nią zapłacić 7 zł miesięcznie, chyba że wykonamy nią transakcje na kwotę min 300 zł. Z tego tytułu wydanie 1000 zł można rozłożyć “na raty”. Przykładowo: otwieramy konto w kwietniu. W maju, czerwcu, lipcu i sierpniu wydajemy kwotę zbliżoną do 300 zł, tak żeby przekroczyć wymagane 1000 zł wydatków kartą. Konto i kartę musimy zachować maksymalnie do 15.11.2017 r. więc mamy dwa wyjścia. Możemy spełnić warunki braku opłaty za kartę we wrześniu, październiku i listopadzie i zgarnąć całe 100 zł albo ich nie spełniać i liczyć się, z tym że ING pobierze kilkanaście złotych za kartę.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail