ING Bank Śląski Bony do salonów empik na 50 i 100 zł w konkursie Mastercard

ING Bank Śląski właśnie odpalił bardzo prosty, szybki i przyjemny konkurs dla klientów posiadających karty Mastercard. W zamian za wykonanie kilku płatności i odpowiedź na proste pytanie konkursowe możemy zyskać bony do salonów empik o wartości 50 i 100 zł!

iNG Bank Śląski i konkurs z nagrodami w postaci bonów do salonów Empik

 

Kto może skorzystać z promocji

Zgodnie z regulaminem z promocji mogą skorzystać klienci banku posiadający kartę Mastercard w aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zostać klientem ING. Przy okazji możemy wtedy skorzystać z innej promocji, w której ING płaci 100 zł za otwarcie konta.

Zasady konkursu są bajecznie proste; wystarczy wykonać od 3 do 5 transakcji mobilnych kartą Mastercard w telefonie na dowolne kwoty i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: jak płatności Mastercard w telefonie ułatwiły Ci życie? Co ważne – konkurs podzielony jest na 6 tygodniowych etapów i możemy spełnić jego warunki co tydzień, wykonując wspomniane powyżej transakcje i odpowiadając na pytanie konkursowe, tak aby zwiększyć szanse na wygranie nagród.

Z kwestii organizacyjnych – ING udostępniło specjalną stronę mastercardwtelefonie.pl, gdzie należy się zarejestrować, a następnie wysyłać odpowiedzi na pytania konkursowe i zgłaszać transakcje biorące udział w nim udział. Dodatkowo bank wymaga od nas zachowania wszystkich potwierdzeń dokonywanych transakcji. Konkurs będzie trwał do 20.08, co oznacza, że do tego dnia musimy zgłosić wszystkie transakcje, które mają brać udział w akcji.

Jak wygrać od ING bon do salonów empik?

Osoby, które wykażą się największą kreatywnością, zdobędą bon do empiku o wartości 50 zł (za wykonanie od 3 do 4 transakcji) i 100 zł (za wykonanie 5 i więcej transakcji). ING przygotował całkiem pokaźną pulę nagród – 6 x 1120 voucherów o wartości 50 zł i 6 x 185 voucherów o wartości 100 zł. Niestety jeden uczestnik może zgarnąć maksymalnie jeden voucher o wartości 50 zł i jeden voucher o wartości 100 zł. Jeśli to nasze odpowiedzi zostaną wybrane przez jury, to voucher trafi do nas w ciągu 19 dni od zakończenia danego etapu.

Regulamin promocji

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail