ING Bank Śląski: 120 zł za założenie konta z Lwem!

ING Bank Śląski właśnie ogłosił kolejną edycję swojej sprawdzonej promocji. Tym razem podbija stawkę, bo za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków płaci nam 100 zł. Jeśli dodatkowo wykonamy 3 płatności Blikiem, to zgarniemy dodatkowe 20 zł!

ING Bank Śląski: 120 zł za otwarcie kont z Lwem Direct

Kto może skorzystać z promocji?

Niestety wraz z kolejnymi edycjami okres karencji nie maleje. Z tej promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci banku, a według regulaminu nowy klient to osoba która:

od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku [ING] któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Jeśli więc nie mieliśmy w tym okresie żadnego z wyżej wymienionych rachunków, to jak najbardziej możemy skorzystać z promocji.

Na początek konieczne będzie zawnioskowanie o Konto Z Lwem Direct, kartę płatniczą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Mamy na to czas do 14.04.2017 r. Dodatkowo ING wymaga także wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Zgody nie możemy wycofać przez cały okres promocji, inaczej z premii nici.

120 zł za wydanie 1000 zł

Dalej jest już z górki, po otwarciu konta musimy wydać kartą lub Blkieim łącznie 1000 zł. Na spełnienie tego warunku mamy czas do 14.08.2017 r. Liczą się wszelkie transakcje w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Jeśli spełnimy ten warunek, to zyskamy premię w wysokości 100 zł.

Dodatkową premię w wysokości 20 zł zgarniemy, jeśli do 14.08.2017 r. dokonamy przynajmniej trzech transakcji za pomocą Blika na dowolną kwotę.
Premia trafi na Otwarte Konto Oszczędnościowe maksymalnie do 15.09.2017, o ile dalej będziemy posiadaczami konta osobistego, oszczędnościowego oraz karty płatniczej, a także nie odwołamy do tego czasu zgód marketingowych.

Otwórz Konto z Lwem w ING i zgarnij 120 zł premii!

Jak widzicie warunki są niezmiernie proste, a sama premia całkiem przyzwoita 🙂

Konto z Lwem Direct – ile kosztuje?

Samo konto jest otwierane i prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie. Karta do konta również jest wydawana bez opłaty, ale jej użytkowanie może nas kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że wydamy nią co miesiąc przynajmniej 300 zł.

Z tego tytułu warto rozłożyć wydanie 1000 zł na kilka miesięcy — w ten sposób bez problemu unikniemy kilku opłat za kartę. Potem możemy albo wydawać 300 zł miesięcznie, albo pogodzić się, z tym że ING kilka razy pobierze od nas 7 zł. Przy premii 120 zł, nie jest to wszak majątek.

Po odebraniu środków nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrezygnować z karty płatniczej 😉

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail