ING: 140 zł premii za założenie Konta Direct!

ING Bank Śląski właśnie wystartował z nową edycją popularnej promocji konta Direct! W tej edycji ING trochę uprościł zasady i dodatkowo zwiększył też wysokość premii ze 100 zł do 140 zł!

ING Bank Śląśki Premia za Konto Direct 140 zł!

Kto może skorzystać z nowej promocji ING? 

ING Bank Śląski chce nagradzać tylko nowych klientów, czyli osoby, które nie miały w nim żadnego konta osobistego po 01.06.2016 r.

I to w zasadzie jedyne ograniczenie. Jeśli spełniasz ten warunek, to na początek musisz złożyć wniosek o Konto Direct. Podczas składania wniosku koniecznie wyraź wszystkie zgody marketingowe.

Umowę o Konto Direct musisz podpisać maksymalnie do 31.01.2018 r.

ING wymaga, żebyś nie posiadał konta osobistego, ale jeśli posiadasz w ING inne produkty (np. konto oszczędnościowe), to wtedy wniosek o konto składasz w serwisie transakcyjnym ING, a następnie zgłaszasz swój udział w promocji na jej specjalnej stronie.

100 zł premii za kilka płatności kartą! 

Zasady uzyskania premii uzależnione są od Twojego wieku. Jeśli masz mniej niż 25 lat, to wszystko, co musisz zrobić, żeby zgarnąć 100 zł premii, to wykonanie kartą płatniczą 8 transakcji na dowolne kwoty.

Na wykonanie transakcji masz wtedy czas do 31.03.2018 r. ING wypłaci Ci premię do końca kwietnia 2018 r.

A co jeśli masz więcej niż 25 lat?

W takiej sytuacji możesz wykonać dowolną ilość transakcji, byleby ich łączna wartość wyniosła przynajmniej 1000 zł. Na spełnienie tego warunku masz trochę więcej czasu, bo płatności musisz zrobić do 31.05.2018.

W tej wersji premia zostanie Ci wypłacona do końca czerwca 2018 r.

Zarówno w jednej, jak i drugiej wersji, żeby uzyskać premię, musisz do chwili jej otrzymania nadal być posiadaczem konta, a także karty płatniczej.

Dodatkowe 2 x 20 zł premii! 

Oprócz świetnej premii na start ING zapłaci Ci też za spełnienie dodatkowych warunków.

Pierwsze 20 zł dostaniesz za wykonanie 3 płatności za pomocą BLIK-a w internecie. Płatności mogą być zrobione na dowolne kwoty.

Drugie 2 dychy wpadną na Twoje konto za zapewnienie wpływu stypendium lub wynagrodzenia. Jeśli masz mniej niż 26 lat, to wpływ może być na dowolną kwotę, a jeśli jesteś starszy, to na Konto Direct musi wpłynąć min 1000 zł.

ING zaznacza też, że wpływ, o którym mowa powyżej nie może pochodzić z Konta Indywidualnego i nie może też być wpłatą we wpłatomacie lub kasie banku.

Otwórz Konto Direct i odbierz do 140 zł premii!

Obie premie zostaną wypłacone na Konto Direct w takim samym terminie jak premia 100 zł 😉

Ile kosztuje konto Direct w ING Banku Śląskim?

Konto Direct jest bezwarunkowo bezpłatne. Zapłacić możesz jednak za kartą płatniczą. Standardowo kosztuje ona 7 zł, ale jeśli wykonasz nią płatności na kwotę przynajmniej 300 zł/mc, to ING nie pobierze tej opłaty.

Tu ponownie osoby młodsze mają łatwiej. Muszą oni wydać tylko 200 zł.

Na koniec warto wspomnieć o bankomatach. Standardowo karta pozwala na bezpłatne wypłaty z bankomatów ING oraz PlanetCash. Za wypłatę z innych urządzeń zapłacisz 2,5 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji