Inteligo: 150 zł do Intersport i 100 zł w programie poleceń!

W Inteligo trwa właśnie kolejna kumulacja promocji. Otwierając bezpłatne konto osobiste, możemy zyskać 150 zł w bonach do Intersport oraz 100 zł w gotówce w programie poleceń, którego XIII edycję Inteligo prowadzi od końca kwietnia. Warunki, które musimy spełnić, są banalnie proste, a łączna pula nagród kusząca 😉

Inteligo: 150 zł do Intersport i 100 zł w programie poleceń

150 zł w bonach do Intersport

Żeby skorzystać z promocji z bonami do Intersport, wystarczy nie posiadać konta w Inteligo pomiędzy 1.12.2016 r, a 24.05.2017. Co zrobić, żeby zdobyć bony do Intersportu? Wystarczy do 30.06.2017 r. złożyć wniosek o konto osobiste Inteligo oraz dowolną kartę Mastercard (Inteligo ma 3 karty tej organizacji do wyboru). Dodatkowo konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych oraz zgód na otrzymywanie informacji handlowych.

Następnie do 14 lipca musimy podpisać umowę o konto (za pomocą kuriera) oraz dokonać przynajmniej jednej płatności kartą na dowolną kwotę. Mówiąc prostym językiem — wystarczy za pomocą karty Inteligo kupić bilet lub wodę w sklepie i warunek spełniony. Oprócz tego również do 14 lipca konieczne jest zarejestrowanie się do udziału w promocji na jej dedykowanej stronie.

Po spełnieniu tych banalnych warunków bonu zostaną nam dostarczone poprzez bankowość internetową Inteligo do 31 lipca. 150 zł dostaniemy w trzech bonach po 50 zł każdy. Co ważne — bony dostaniemy tylko wtedy, jeśli do końca lipca nadal będziemy posiadali kartę płatniczą oraz wyrażone zgody marketingowe — potem możemy z nich zrezygnować.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że ilość bonów jest ograniczona. Inteligo przewidziało 2800 bonów i jeśli ich ilość zostanie wyczerpana, to bank zakończy promocję wcześniej (o czym poinformuje na stronie promocji)

Tutaj macie regulamin promocji z bonami do Intersport

100 zł w programie poleceń

Program poleceń Inteligo trwa już kilka dobrych lat i od samego początku przyciąga rzesze klientów. Bank oferuje 100 zł w zamian za spełnienie prostych warunków. W ciągu 30 dni od chwili otwarcia konta musimy wydać kartą 200 zł oraz 10 zł za pomocą Blika. Dokładnie program poleceń opisywałem tutaj. Istotne jest to, że w przypadku programu poleceń, Inteligo stosuje inny okres karencji. Żeby móc załapać się na premię 100 zł, musimy nie mieć konta osobistego w przeciągu ostatnich trzech lat.

Żeby wziąć udział w programie poleceń, znajomy musi polecić nam konto w Inteligo i przekazać nam specjalny kod polecenia, który musimy wpisać we wniosku o konto. Samo konto musimy również otworzyć korzystając ze specjalnej strony programu poleceń.

Program Poleceń Inteligo plus 150 zł do Intersport

Jeśli nie macie znajomych, którzy korzystają z usług Inteligo, to możecie napisać do nas na naszym profilu na Facebook’u. Skombinujemy wam kod 😉

Ile kosztuje konto Inteligo?

Konto osobiste jest prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie. Zapłacić możemy za kartę płatniczą (4 zł), chyba że wydamy nią min. 100 zł miesięcznie. Karta daje nam dostęp do bezpłatnych bankomatów PKO oraz BZ WBK. Korzystanie z innych będzie nas kosztować 5 zł od wypłaty. Inteligo aktywuje też automatycznie usługę powiadomień SMS. Niestety te są bezpłatne tylko przez dwa miesiące, potem bank pobiera opłatę 5 zł za każdy miesiąc. Warto więc od razu wyłączyć powiadomienia (przez telefon lub internet), tak żeby nie naciąć się na opłatę.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail