1500 zł do biura podróży Itaka w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

Dosłownie kilka dni temu pisaliśmy na temat nowej promocji Kantoru Walutowego Alior Banku, w której do zdobycia jest gwarantowane 2 x 5 Euro i szansa na 250 zł w gotówce, a teraz pojawiła się nowa promocja z nagrodą w postaci bonu o wartości 1500 zł do biura podróży Itaka.

Kantor walutowy Alior Banku 1500 zł do biura Itaka!

Jak zdobyć 1500 zł do biura podróży Itaka?

Żeby móc wziąć udział w promocji, musimy być całkowicie nowym klientem dla Alior banku (nie tylko dla Kantoru Walutowego Alior Banku). Jedyny wyjątek od tej reguły to sytuacja, gdy zawarliśmy umowę z Alior Bankiem i od jej podpisania nie minęło 30 dni. Żeby skorzystać z okazji na zdobycie bonu do Itaki na 1500 zł, musimy złożyć wniosek o uruchomienie kantoru walutowego i podczas wnioskowania wpisać specjalny kod: “WAKACJE2017”.

Po zawarciu umowy pozostaje nam tylko dokonać wymiany dowolnej waluty w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł oraz wysłać do Alior banku odpowiedź na pytanie konkursowe. A jakie to pytanie? Brzmi ono następująco: Którą kartę debetową Kantoru Walutowego zabrałbyś w podróż i dlaczego? Odpowiedź na nie musimy przesłać poprzez formularz dostępny na stronie aliorbank.pl/LP/konkurs. Oba warunki musimy spełnić najpóźniej do 14.08.2017 r.

Maksymalnie do 21.08 organizator wybierze 50 najbardziej kreatywnych odpowiedzi i nagrodzi ich autorów bonami o wartości 1500 zł do Biura podróży Itaka. Szansa na wygranie bonu jest więc niewielka, ale mimo wszystko warto skorzystać z promocji, bo za samą rejestrację Kantor Walutowy Alior Banku daje nam nie lada prezent, a mianowicie obniżony o 30% spread walutowy. Obniżony spread będzie trwał do końca września 2017 r.

Powyższa promocja łączy się oczywiście z akcją, o której pisaliśmy kilka dni temu, w której zdobyć można 2 x 5 Euro i powalczyć o 250 zł.

Jak działa Kantor walutowy Alior Banku?

Kantor Walutowy Alior Banku to jeden z najlepszych kantorów dostępnych na polskim rynku. O ile nie zawsze oferuje on najniższe spredy (choć zawsze są na dobrym poziomie) Prawdziwym plusem Kantoru Walutowego od Aliora jest oferta kont walutowych i kart płatniczych. Warunki te są tak atrakcyjne, że osobiście od ponad 4 lat zawsze korzystam z jego usług. Hitem hitów jest karta dolarowa, która jako jedyna w Polsce ma oryginalne kursy wymiany Mastercarda, do których Alior nie dolicza już żadnych prowizji. Karta ta świetnie nadaje się przez to do płacenia w każdej walucie innej niż euro np. w chorwackich kunach czy koronach czeskich. Kurs, po którym następuje wtedy przewalutowanie, jest często nawet kilkanaście groszy niższy niż ten, który stosują tradycyjne kantory.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail