LG K8 Lte z darmową kartą kredytową Citi Simplicity

Citibank chyba stara się pobić rekord w tempie wypuszczania nowych bankowych promocji. W ciągu minionego tygodnia ogłosił aż trzy! Tym razem za wyrobienie bezwarunkowo bezpłatnej karty kredytowej City Simplicity dostaniemy smartfon LG K8 Lte.

LG K8 Lte z darmową kartą Citi Simplicity

Kto może dostać LG K8 Lte?

Tradycją stało się, że z promocji mogą skorzystać jedynie osoby, które po 01.01.2014 nie posiadały żadnej głównej karty Citibanku. Bank stawia też przed uczestnikami niezmienne warunki dotyczące przyznania karty:

Jeśli pracujemy na etacie :

  • Wiek – minimum 21 lat
  • Zatrudnienie od minimum 3 miesięcy
  • Dochód – minimum 1200 zł netto

Jeśli prowadzimy firmę :

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Działalność prowadzona min. 24 miesiące
Jak zdobyć LG K8 Lte?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to wystarczy że do 01.10.2016 (ze względu na bardzo dużą popularność, promocja została przedłużona do 06.01.2017) wypełnimy formularz na dedykowanej stronie promocji. W ciągu kilku dni skontaktuje się z nami pracownik banku, z którym wypełnimy wniosek o kartę. Po jej wydaniu będziemy musieli zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze: w ciągu miesiąca, następującego po miesiącu, w którym wyrobimy kartę musimy zalogować się przynajmniej raz do bankowości mobilnej lub serwisu transakcyjnego Citibanku. Po drugie: W ciągu 3 pierwszych, pełnych miesięcy od chwili wyrobienia karty trzeba będzie wydać 3000 zł. Muszą być to transakcje bezgotówkowe, zrealizowane w sklepie lub internecie.

Zamów kartę Simplicity i zgarnij LG K8 Lte

Nagrodę otrzymamy w do połowy miesiąca następującego po miesiącu, w którym wydamy 3000 zł.

Krótko o kartach Citibanku

W promocji możemy zamówić jedną z dwóch kart: Mastercard World lub City Simplicity. Tradycyjnie polecam skorzystanie z karty City Simplicity – jest bezwarunkowo bezpłatna, nawet jeśli jej nie używamy.

Ile jest wart LG K8 Lte?

Zgodnie z informacjami od banku LG K8 Lte jest wyceniane na 549 zł. Korzystając z popularnych porównywarek cenowych można łatwo zauważyć że bank dość dobrze określił jego wartość, w wielu sklepach trzeba zapłacić za niego więcej. Alternatywnie dostępne są również promocje Citibanku, w ramach których za wyrobienie karty City Simplicity możemy dostać 400 zł do wydania w serwisie morele.net albo 400 zł do wydania na nexterio.pl, albo 200 zł na przejazdy iTaxi.

We wszystkich trzech promocjach nagrody dostajemy jedynie za wyrobienie karty, pojawia się jednak warunek utrzymania karty przez 12 miesięcy i obowiązek wykonywania nią jednej płatności miesięcznie. Tutaj wystarczy wydać 3000 zł i po odebraniu smartfona kartę możemy od razu zamknąć.

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail