Masterpass: 10 zł rabatu na Merlin.pl

Jeśli korzystasz z elektronicznego portfela Masterpass, to możesz zgarnąć rabat w sklepie internetowym merlin.pl. Regulamin promocji pozwala na zrobienie zakupów nawet za 1 zł 😉

Masterpass: 10 zł zniżki na merlin.pl

Jak zgarnąć 10 zł rabatu korzystając z Masterpass?

Zasady promocji są banalne. Wystarczy, że zamówisz dowolne produkty na stronie Merlin.pl o minimalnej wartości 11 zł brutto.

Jeśli jako formę płatności wybierzesz Masterpass i masz do niego podpiętą kartę Mastercard lub Maestro, to system automatycznie naliczy Ci rabat w wysokości 10 zł. Jeśli więc będziesz miał w koszyku przedmioty o wartości 11 zł, to możesz zrobić zakupy za 1 zł 🙂

Drugim plusem jest to, że z promocji możesz korzystać wielokrotnie. Akcja Masterpass i merlin.pl ma potrwać do końca roku, o ile wcześniej nie zostanie wykorzystana pula 7500 zniżek.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to elektroniczny portfel stworzony przez Mastercarda. Idea jest prosta – dodajesz wszystkie swoje karty płatnicze, a następnie podczas płacenia, nie musisz podawać ich danych – Masterpass przechowuje je bowiem korzystając z zabezpieczonych serwerów Mastercarda.

Rozwiązanie to ogranicza możliwość wycieku danych Twojej karty oraz przyspiesza zakupy 😉

Więcej o Masterpass tutaj

Regulamin promocji 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail