Masterpass: 15 zł rabatu na Pyszne.pl!

Coś dla miłośników jedzenia! Do zgarnięcia 15 zł rabatu na Pyszne.pl za opłacenie zamówienia za pomocą elektronicznego portfela Masterpass!

Pyszne.pl 15 zł zniżki za płatność Masterpass

Jak zgarnąć 15 zł rabatu na Pyszne.pl z masterpass? 

Wystarczy, że zamówisz dowolne jedzenie na Pyszne.pl za minimum 30 zł, zapiszesz się do newslettera Pyszne.pl i opłacisz zamówienie za pomocą elektronicznego portfela Masterpass.

W zamian za to, w ciągu maksymalnie 7 dni otrzymasz mailem specjalny kod rabatowy, który daje 15 zł zniżki. Kod będzie ważny do 10.01.2018 r. i zadziała tylko, jeśli w koszyku będziemy mieli jedzenie za co najmniej 30 zł.

Regulamin promocji 

Alternatywnie nawet 50% rabatu w pizza portal z Visa Checkout

Realnie korzystając z tej promocji, zgarniesz maksymalnie 25% rabatu — dostajesz 15 zł zniżki, ale musisz zamówić za co najmniej 60 zł tymczasem u konkurencji, czyli w pizzaportal trwa promocja, w której możesz zjeść z nawet 50% rabatem!

W zamian za to opłacenie zamówienia z pizzaportal za pomocą Visa Checkout (alternatywa dla Masterpass od Visy) dostaniesz 10 zł zniżki. Minimalna kwota zamówienia to 20 zł, więc wychodzi na to, że możesz zgarnąć nawet 50% zniżki 😉

Lubisz promocje na jedzenie? 

To zobacz koniecznie nową promocję PKO BP, w której do zdobycia darmowe wejściówki na Restaurant Week i nawet 300 zł zwrotu za wydatki w restauracjach i barach!

Czym jest Masterpass?

Masterpass to elektroniczny portfel od Mastercarda. Działa bardzo prosto — ściągasz specjalną aplikację uPaid, dodajesz do niej swoją kartę, a następnie możesz płacić w internecie, bez konieczności podawania jej danych. Więcej o masterpass tutaj.

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail