mBank: Nawet 1000 zł za otwarcie eKonta w mega kumulacji!

mBank postanowił dać czadu przed świętami. Właśnie ogłosił promocję swojego rachunku eKonto, w które możesz zdobyć banalne 100 zł na start, 650 zł w formie zwrotów oraz do 250 zł w programie poleceń!

mBank 1000 zł premii za eKonto

Kto może skorzystać z promocji i otworzyć eKonto w mBanku? 

mBank chce nagradzać jedynie nowych klientów, czyli osoby, które nie miały w nim żadnego konta osobistego po 01.01.2016 r.

Jeśli spełniasz ten warunek i w ciągu kliku ostatnich dni nie wnioskowałeś o eKonto w mBanku, to teraz możesz zgarnąć niemałą premię.

Na początek musisz udać się na dedykowaną stronę promocji i zarejestrować się na niej.

Po rejestracji zyskasz dostęp do wniosku o promocyjne eKonto, który musisz złożyć do 18.12.2017 r.

Na koniec pozostaje już tylko podpisanie umowy, którą możesz zawrzeć w oddziale (ale wniosek musisz złożyć przez internet — tylko umowę podpisujesz w oddziale) albo za pomocą kuriera.

100 zł premii za 5 transakcji

Na początek banalnie łatwa premia na start w wysokości 100 zł.

Żeby ją zdobyć musisz wykonać 5 transakcji z nowo otwartego konta najpóźniej do końca miesiąca, po miesiącu podpisania umowy.

Co ważne — nie muszą to być płatności kartą. mBank wymaga wykonania 5 transakcji, czyli również przelewów z konta. Muszą to być jednak przelewy na konto w innym banku.

Warunek jest więc banalny — wystarczy, że wykonasz 5 przelewów po kilka złotych na swoje konto w innym banku i 100 zł premii masz gwarantowane 😉

Do 22.02.2019 r. dostaniesz informację od organizatora promocji (mailem) z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Musisz je uzupełnić najszybicej jak się da, bo premia zostanie wypłacona w terminie 7 dni od ich uzupełnienia.

650 zł w formie klasycznego zwrotu od mBanku

Dalsza część promocji to już klasyczny moneyback, z którego mBank jest znany od lat.

mBank będzie Ci zwracał 4% wszystkich wydatków kartą lub Blikiem.

Wszystko co musisz zrobić, żeby zwrot trafiał na Twoje konto to:

  • zapewnić wpływ w wysokości 1000 zł 
  • wydać kartą lub Blikiem min. 250 zł 
  • zalogować się do bankowości mobilnej mBanku 

Czynności te musisz spełniać w każdym z miesięcy promocyjnego moneybacku.

Otwórz eKonto w mBanku i odbierz do 1000 zł premii! 

W zamian za to mBank odda Ci 4% wszystkich Twoich płatności. Maksymalnie dostaniesz miesięcznie nawet do 130 zł zwrotu, a sam zwrot będzie trwał przez 5 pierwszych pełnych miesięcy, co finalnie daje 650 zł premii!

Oczywiście żeby zgarniać maksymalne miesięczne zwroty, musisz wydawać sporo, ale nikt nie broni Ci wydać mniej i zgarnąć mniejszy miesięczny zwrot – w końcu 4% to nie mało!

Program poleceń i 250 zł premii!

Na koniec ostatnia część promocji, czyli program poleceń. Po rejestracji na stornie promocji możesz ją polecać znajomym. W zamian za polecenie każdej osoby zgarniesz 50 zł, a Twój znajomy będzie mógł zdobyć do 750 zł premii.

Maksymalnie możesz polecić tę promocję 5 znajomym i w związku z tym zgarnąć nawet 250 zł dodatkowej premii!

Ile kosztuje konto w mBanku? 

No fajnie. mBank daje naprawdę niezłą promocję i płaci nawet do 1000 zł, więc na pewno nieźle kosi za swoje eKonto!

I tu miła niespodzianka! mBank gwarantuje każdemu, kto skorzysta z tej promocji całkowite zwolnienie z opłaty za kartę i gwarancję braku opłat za eKonto przez okres 2 lat od otwarcia rachunku!

Warto jednak uważać, bo inne opłaty mBank będzie pobierać. jest to np. opłata za korzystanie z bankomatów innych niż te mBanku, Euronetu i Planet Cash w wysokości 7 zł.

Moja opinia o nowej promocji mBanku?

Moim zdaniem ta promocja może być hitem 2017 r.! W zamian za otwarcie bezwarunkowo bezpłatnego konta możesz zyskać 1000 zł premii, w tym 100 zł za start i nawet 250 zł za zwykłe polecenie promocji znajomym!

Gdyby nie to, że z konta w mBanku korzystam regularnie, to na pewno brałbym w niej udział!

[Decydując się na udział w promocji z tej strony korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli dostaniesz nagrodę, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny

Jeśli we wniosku o eKonto pojawi Ci się pole na kod polecenia, to możesz wpisać kod Cardholder1, będę Ci za to niezmiernie wdzięczny]