mBank: 250 zł za otwarcie konta mBiznes i gwarancja braku opłat!

mBank kilka dni temu ogłosił nową edycję promocji dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się otworzyć konto firmowe mBiznes Standard. Ponownie mamy do zdobycia premię w zamian za wykonanie przelewu do ZUS. Dodatkowo mBank dodaje też 2-letnią gwarancję braku zmian w opłatach! Warto przyjrzeć się tak prostej i przyjemnej promocji.

mBank: 250 zł za otwarcie mBiznes konta

Najpierw 150 zł na start 

Żeby zdobyć 150 zł za otwarcie mBiznes Konta, musimy być nowym klientem banku. Niestety nie ma tu żadnego okresu karencji, jeśli kiedykolwiek wcześniej mieliśmy w mBanku konto firmowe dla danego numeru NIP, to nie możemy skorzystać z promocji.

Jeśli nie mieliśmy jeszcze konta firmowego w mBanku (dla danej firmy), to na początek konieczne jest złożenie wniosku o konto na dedykowanej stronie promocji. Mamy na to czas do końca czerwca. We wniosku konieczne jest wyrażenie wszystkich zgód marketingowych. Po złożeniu wniosku mamy 30 dni na podpisanie umowy o mBiznes Konto (kurier, internet lub oddział).

Jeśli uda nam się zawrzeć umowę o mBiznes Konto to pozostaje nam jeszcze tylko wykonać jedną transakcję karta lub 1 przelew z nowo otwartego konta, w terminie 30 dni od dnia podpisania umowy. I to wszystko, do 30.09 dostaniemy informację o nagrodzie, a trafi ona na nasze mBiznes Konto w terminie 14 dni od otrzymania takiej informacji.

100 zł za przelew do ZUS 

Oprócz specjalnej akcji z premią 150 zł otwierając mBiznes Konto, możemy również skorzystać z regularnej promocji mBanku, w której do zdobycia jest 100 zł. Co zrobić, żeby zgarnąć premię? Wystarczy w ciągu 30 dni od podpisania umowy przelać z nowo otwartego konta min. 250 zł do ZUS-u.

Żeby skorzystać z tej akcji, musimy spełniać identyczne warunki jak w przypadku premii 150 zł. Nie możemy mieć wcześniej żadnego produktu w mBanku dla danej firmy.

Otwórz mBiznes Konto i zgarnij 250 zł premii!

mBank daje 2 letnią gwarancję na mBiznes Konto!

Oprócz premii w wysokości 250 zł możemy również zdobyć 2-letnią gwarancję zmiany opłat za prowadzenie mBiznes Konta. mBank przyrzeka, że przez 24 miesiące od otwarcia konta nie zapłacimy za jego prowadzenie, kartę płatniczą, wypłaty w bankomatach Planet Cash, Euronet, BZ WBK oraz wpłaty we wpłatomatach mBanku i Eurnoetu.

Po 24 miesiącach prowadzenie konta będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, choć nie warto teraz analizować dokładnie wszystkich opłat — mBank lubi często zmieniać ofertę, więc nie wykluczone, że za 24 miesiące nasze konto może kosztować inaczej (lub nie kosztować wcale).

Dodatkowo 650 zł premii za otwarcie eKonta

Jeśli zdecydujemy się na otwarcie mBiznes Konta i skorzystanie z promocji, to warto również rozważyć inną promocję mBanku, w której premię dostaniemy za otwarcie konta prywatnego. Do zgarnięcia jest 50 zł za wykonanie 5 operacji oraz 600 zł w formie 4% moneybacku! Szczegółowo promocję opisuję tutaj. Obie akcje można połączyć i łącznie zgarnąć od mBanku nawet 900 zł!

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail