mBank: 650 zł zwrotu i 100 zł do Biedronki za otwarcie eKonta

mBank właśnie wystartował z bardzo ciekawą promocją rachunku eKonto. Możesz zdobyć do 650 zł zwrotu za płatności kartą i Blikiem oraz bon o wartości 100 zł do sklepu Biedronka.

mBank: 650 zł premii i 100 zł do sklepu Biedronka za eKonto!

Kto może skorzystać z promocji

mBank chce nagradzać jedynie nowych klientów, czyli osoby, które nie miały w nim żadnego konta osobistego po 01.01.2016 r. Jeśli spełniasz ten warunek, to na początek musisz zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji.

Po rejestracji dostaniesz link do wniosku o eKonto, z którego musisz złożyć wniosek. We wniosku konieczne wyraź zgody marketingowe oraz zgodę na uchylenie tajemniczy bankowej na rzecz organizatora promocji, tak żeby mBank mógł poinformować go o tym, że spełniłeś warunki. Dodatkowo konieczne zamów też kartę płatniczą.

Na koniec zostaje tylko podpisanie umowy o rachunek. Umowę możesz zawrzeć w oddziale banku, za pomocą kuriera lub przelewem z innego Twojego konta bankowego.

100 zł do Biedronki za 5 płatności kartą 

Na początek banalnie łatwe do zgarnięcia 100 zł do sklepu Biedronka. Żeby zdobyć nagrodę, musisz spełnić prosty warunek polegający na wykonaniu 5 operacji. Nie muszą to być płatności kartą, równie dobrze mogą to być przelewy na inne rachunku czy szybkie płatności internetowe.

Warunek te musisz spełnić maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszesz umowę.

Przykład — umowę podpisujesz w październiku, a więc 5 operacji musisz zrobić do końca listopada.

Otwórz eKonto i zgarnij do 750 zł premii!

W zamian za spełnienie tego banalnego warunku maksymalnie do 31.01.2018 r. voucher o wartości 100 zł do Biedronki trafi do Ciebie w formie wiadomości mailowej.

650 zł zwrotu za płatności kartą lub Blikiem 

Oprócz 100 zł do Biedronki możesz również skorzystać z promocji mBanku związanej ze zwrotami za płatności kartą. mBank będzie Ci zwracał 4% wszystkich płatności kartą lub Blikiem, jeśli spełnisz określone warunki. Zwrot będzie trafiał na Twoje eKonto przez okres 5 miesięcy. mBank zwróci Ci maksymalnie 130 zł miesięcznie, a więc finalnie możesz zdobyć 650 zł.

Zwroty dostaniesz, jeśli co miesiąc:

  • Zapewnisz wpływ na eKonto w kwocie co najmniej 1000 zł  (nie może on pochodzić z innego Twojego konta w mBanku) 
  • Wykonasz transakcje karta lub Blikiem na kwotę min. 250 zł ( i nie anulujesz tych transakcji) 

Jak widać, warunki nie są wygórowane, cieszy również spory miesięczny zwrot (maksymalnie 130 zł). Czy więc w promocji są jakieś haczyki?

Ile kosztuje konto w mBanku?

eKonto jest otwierane i prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie. Dodatkowo w ramach promocji mBank gwarantuje, że to się nie zmieni przez okres 24 miesięcy. Niestety karta do rachunku już kosztuje (4 zł/mc), chyba że wykonasz nią przynajmniej 5 płatności miesiecznie.

W ramach eKonta masz też dostęp do darmowych wypłat z bankomatów Euronetu (o ile wypłacasz przynajmniej 100 zł). Za wypłaty w innych bankomatach zapłacisz 7 zł. Dodatkowo zyskujesz też gwarancję, że przez 24 miesiące nie zapłacisz za przelewy intenretowe.

Spełniajać warunki promocji automatycznie zwalniasz się z oplaty za kartę, która jest jedyną stałą opłatą grożącą korzystającym z promocji. Sama promocja jest zdecydowanie warta uwagi – żaden bank od dawna nie dawał tak duzych miesięcznych zwrotów, a przy okazji możesz też w banalny sposób zgarnąć dodatkowe 100 zł do Biedronki.

Szczegóły w regulaminie 

Nigdy więcej nie przegap żadnej promocji! Obserwuj blog Cardholder na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Zapisz się do newslettera i otrzymuj ode mnie informacje o najlepszych bankowych promocjach.

lista mailingowa BTB obslugiwana jest przez FreshMail

[Decydując się na udział w promocji z tej strony korzystasz z mojego linku afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli dostaniesz nagrodę, ja dostanę prowizję. Robiąc to wspierasz tego bloga i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny]